Nullkulu

Nullkulu

mis on aktiva?

Aktiva on investeerimisfirma, mis on spetsialiseerunud eluasemelaenude ja kinnisvarahindamistega seotud toodetele. Aktiva investeerib erinevatesse varaklassidesse ja pakub erinevaid investeerimisvõimalusi, nagu eluasemelaenud, laenuvahendus, portfellihooldus ja muud finantsteenused. Selles artiklis uurime lähemalt Aktiva ja selle tegevusi.

Aktiva taust

Aktiva asutati 2002. aastal ja kuni tänaseni on firma edukalt tegutsenud kinnisvaraturul ning selle tulemusel on nad kasvanud Eesti juhtivaks eluasemefinantseerija ja kinnisvara hindajaks. Aktiva omanikud on pikaajalised kinnisvaraettevõtjad, kes on ka ise olnud pikka aega kinnisvarasse investeerinud ja kinnisvara valdkonnas töötanud.

Aktiva tegevusvaldkonnad

Aktiva tegevust võib jagada kolme valdkonda. Esiteks on neil eluasemelaenude ja laenude vahendamise osakond, mis pakub laiaulatuslikku tootevalikut, mis on mõeldud nii eraisikutele kui ka äriklientidele. Teine valdkond hõlmab kinnisvara hindamist ja hindajate koolitamist, kus Aktiva on tuntud ka rahvusvahelistes kinnisvarafirmades. Kolmandaks on portfellihooldus, kus Aktiva saab oma klientidele pakkuda põhjalikke teenuseid oma kinnisvara ja investeeringute haldamiseks.

Aktiva tooted

Aktiva pakub erinevaid tooteid, mis on seotud eluasemelaenude ja kinnisvara hindamisega. Nende toodete hulka kuuluvad: hüpoteegilaenud, tagatislaenud, investeerimislaenud, õppelaenud ja muud finantsteenused. Kliendid saavad taotleda laene online või salongides, kus konsultandid annavad nõuandeid parimate lahenduste leidmiseks vastavalt individuaalsetele vajadustele.

Aktiva spetsialistid

Aktiva meeskonnas töötab üle 80 spetsialisti, kes on kogenud kinnisvara- ja finantsekspertidena tuntud. Aktiva professionaalsed konsultandid aitavad klientidel valida parimaid finantsteenuseid, analüüsivad turu trende, hindavad kinnisvara ja vastavad klientide küsimustele. Aktiva meeskond pühendub kliendi rahulolu saavutamisele, andes endast parima ja minnes selleks lisameeti kliendi soovidesse ja ootustesse.

Kokkuvõte

Aktiva on Eesti juhtiv eluasemefinantseerija, kelle peamised tegevused hõlmavad eluasemelaenude pakkumist, kinnisvara hindamist ja portfellihooldust. Ettevõte pakub laiaulatuslikku tootevalikut, mis on mõeldud nii eraisikutele kui ka äriklientidele. Aktiva meeskond koosneb kogenud kinnisvara ja finantsekspertidest, kes osutavad teadmistepõhist ja kliendikeskset teenust. Aktiva on turul juba palju aastaid ning on suutnud end tõestada kui usaldusväärne partner.

Veel.