Nullkulu

Nullkulu

mis and place?

Keset kõrbe-eestis asub sihipärane paik “Mis and Place”: ta ei jäta külmaks ühtki oma külastajat!

Ametlikult nimetatakse teda Meistriks, nii müstilise kui majesteetliku regiooni, kus kuum, kuiv kõrb jaoks on asetatud suur asukoht, et Saaksid sulanduda maailma ilusasse südamesse.

Selle paiga kohta on õiged tunnustused nagu “aatel, silmapaistev kogemus”. See koht on nii looduslikult ilus, et pead oma silmad uskuma jutud ja jutustajad, kes on rääkinud, kuidas on muljetavaldav seda kohta külastada.

Sellel väga hästi organiseeritud paigal teie käsutuses on kohalik giid, kes oskab öelda kõike õigetest väärtustest, maitsetest, ajaloost ja mõistatustest mis selle koha juures on nii erilised.

Lisaks kohalikule giidile on ka osavõtjatena professionaalne teada-tuntud korraldajate tiim, kes teavad, kuidas luua täiuslikku kogemust seda paika külastades.

“Mis and Place” on paik, mis võib vaevata kustutada su janu ja söögiisu, kus kuum kõrb ümbritseb koidu romantiline vaade, aga samal ajal tõustes see kohapeal looma maagia. Ainult siin saate kogeda vaikust, mida on raske ka kirjeldada, kuid lihtsalt tunnetada.

Kuigi hotelli saabudes on otsekohe märgata kultuuride paljudest osadest kokku toodud mõjusid nii sise- kui välisilme puhul. Edasi minnes, tunnete Itaalia kohviku ja restorani mõju, kus serveeritakse sisukaid toite ja jooke.

Võimalik on kogeda ka luksuslikku elamust kus saate nautida basseini kõrbes, kohapealset võrkpalli väljakut ja jalutuskäikusid kõrbes.

“Mis and Place” on koht, kus on suurimaks prioriteediks teha teie jaoks kõik võimalikuks. Sellest tulenevalt on territooriumi külastamine võimalik ainult reserveeringu alusel, et tagada intiimsuse säilimine ja võimaldada kliendil nautida just enda jaoks parimaid kogemusi.

Kokkuvõtteks võib öelda, et “Mis and Place” on tõesti ainulaadne koht eestis, kus külastajad saavad nautida metsikut loodust kui ka luksuslikku elamust. Kui soovid unustamatu elamust Eestis, siis see paik ei jäta sind kindlasti külma!