Nullkulu

Nullkulu

miks just tema?

Miks just tema?

Elu on täis otsuseid, mis meie elu suunda muudavad. Mõned neist otsustest on kergekaalulised, teised aga erakordselt olulised. Üks selliseid otsuseid on kaaslase valimine, kelle kõrval oma elu jagada. Partneri valimine on intiimne otsus, mis tehtuna õigesti, võib meie elust palju rikkamaks muuta. Kuidas valida endale õige kaaslane? Tänases artiklis käsitleme seda, miks just tema võiks olla õige kaaslane.

Tunnete vastastikusus

Iga suhe alustab tundest ning kõige paremad suhted toimuvad mõlemapoolselt tõmbe olemasolul. Tõmme on tunne, mis tuleneb vastastikusest keemia või ahvatlevast isiksusest. Kui tunned, et sinu potentsiaalne kaaslane kütkestab sind, on see hea vundament suhte alguseks.

Kõikide aspektide lubamine

Terve suhe vajab aega ning selle käigus tekib usaldus. Usaldus annab suhtesse stabiilsust ning on oluline komponent harmoonilises suhtes. See eeldab aga ka seda, et lubad oma kaaslasel olla tema ise ning aktsepteerid teda sellisena, nagu ta on.

Planeerimisoskus

Hästi toimiv side kaaslasega on kõige aluseks püsisuhte kujunemisel. Usku saab aga anda, et suhetele pandud pikaajalised eesmärgid ja plaanid viidetakse ellu. Kui sinu kaaslane on hea planeerimisoskusega, võib see olla hea tunnus igasuguste väljakutsetega toimetulemiseks, mis mööda teed võivad tulla.

Huumorimeel

Huumor on imeline vahend, mis aitab katkestada igapäevaelu monotoonsust ja pingelisi olukordi. See on eelis eduka suhte loomisel. Kui sul ja sinu kaaslasel on koos lõbus, edendab see teie suhte tugevust.

Usaldusväärsus

Usaldusväärsus on tähtis tunnus, mida iga suhe vajab. See sisaldab tõotuste pidamist, vastastikust lugupidamist ja suhtlejate poole pöördumise võimet ebameeldivate probleemide kinnimätsimise asemel. Kui sinu kaaslane on usaldusväärne, saab sinu suhe püsima jääda.

Emotsionaalne intelligentsus

Emotsionaalne intelligentsus tähendab võimekust oma emotsioone mõista ja väljendada. Suhtlemisoskused ja muredeta juhtimine on oluline oskus eduka suhte loomisel. Kui sinu kaaslane on emotsionaalse intelligentsuse poolest tähelepanuväärne, muudab see teie suhte stabiilsemaks ja terviklikumaks.

Lõppjäreldus

Usaldus, emotsionaalne intelligentsus, huumorimeel, planeerimisoskus, vastastikune tõmme ja usaldusväärsus on kõik olulised omadused, mis aitavad luua suhet, mis soovitud tulemusi annab. Mõttekas oleks aga jääda avatud ka uutele kogemustele ja mitte karta riskimist, et avaneks uued võimalused. Kõigest huvitavast võib õppida uusi verivärskendavaid ideid oma suhetele, mis muudavad need põnevaks ja väljakutset pakkuvaks.