Nullkulu

Nullkulu

mida vaadata eestis?

Mida vaadata Eestis: Kõik, mida külalised peaksid teadma

Tere tulemast Eestisse! See on kaunis ja külalislahke riik, kus on palju avastamist nii siseturistidele kui ka väliskülalistele. See artikkel annab teile ülevaate parimatest kohtadest, mida Eestist külastada.

Kuressaare kindlus

Eesti on täis ajalugu ja Kuressaare linnas asuv kindlus on selle üks kõige silmapaistvamaid kohti. See kindlus on ehitatud sajandil ja seal asub mitu muuseumi. Kindlus on üks suuremaid ehitisi Saaremaal ja seda tasub külastada.

Tallinna vanalinn

Tallinna vanalinn on üks Eesti kõige külastatavamaid kohti. Tallinna vanalinnas võite kogeda piirkonna ajalugu ja kultuuri. Seal on mitmeid suurepäraseid restorane, kauplusi ja turge, kus võite nautida kohalikke maiuspalasid ja osta kohalikke käsitöötooteid.

Lahemaa rahvuspark

Lahemaa rahvuspark on üks kaunimaid kohti Eestis. See rahvuspark asub Tallinnast vaid ühe tunni autosõidu kaugusel ja seal saab nautida kaunist loodust ja ajaloo mälestusmärke. Lahemaa rahvuspargis on palju matkaradasid, mida on võimalik läbida nii jalgsi kui ka jalgrattaga, rääkimata selle looduse imeliste koobastike ja orgudega.

Saaremaa

Saaremaa on tuntud oma kauni looduse eest ja seal asub mitu ajaloolist vaatamisväärsust. Saaremaa on uhke oma iidsete kivikirikute, losside, mõisate ja muude ajalooliste kohtade üle.

Pärnu

Pärnu on kuulus oma liivarandade ja spaade poolest. Pärnu on Eesti kõige populaarsem turismi sihtkoht, mida peetakse parimaks suvituslinnaks Eestis. Pärnus asub palju kohvikuid, baare ja restorane, kus saate nautida lõunat, õhtusööki või suupisteid koos klaasi kohaliku õllega.

Tartu ülikooli botaniseerimisaias

Tartu ülikooli botaanikaaed on Eesti kõige suurem botaanikaaed. See on suurepärane koht, kus parandada oma teadmisi taimestikust ja loodusest.

Alutaguse rahvuspark

Alutaguse rahvuspark asub Loode-Ida-Eestis ja on populaarne koht matkamiseks ja jahipidamiseks. Rahvuspark on eriti tuntud oma laiale laamadel ja unikaalse loodusliku elupaiga poolest.

Põhja-Eesti rannik

Eesti rannikul on suurepärased vaated ja neid saab nautida Põhja-Eesti rannikul. Põhja-Eesti ranniku vaated on rikkad sündmustest ja kohaliku elustiiliga, seega on see koht, kus tõesti meelt lahutada.

Tartu

Tartu on Eesti kultuuri sulatuspada. Tartus asuvad Eesti suurimad ajaloolised varaosad ja paljud teatrid, muuseumid ja galeriid. Tartu on ka väga hea koht, kus õppida ja arendada oma karjääri.

Setomaa

Setomaa on Eesti piirkond, mis piirneb Venemaaga. See piirkond on eriline oma ainulaadse kultuuri ja keele poolest. Setomaa on koduks mitmetele kohalikele rituaalidele ja traditsioonidele.

Eesti on väike riik, aga sellest hoolimata on siin palju avastamist ja avastamisväärseid kohti. Ükskõik, mis teie huvid ka ei ole, on Eestis midagi kõigile. Nii et võtke oma sõbrad või pere kaasa ja nautige kõike, mida Eestil pakkuda on!