Nullkulu

Nullkulu

mida teha zürichis?

Mida teha Zürichis: Parimad asjad, mida peate teadma enne linna külastamist

Zürich on Šveitsi linn, kus asub üksikasjalikult unikaalsed vaatamisväärsused ja saab mugavalt kätte tulla Šveitsi keskusega. Kui olete puhkusel, peate Zürichis kasutama Zürichi järve võidukäiku või isegi rentima jalgratta, et avastada linna poeetilisi ja maiustusi. Siin on Zürichis teha palju tegevusi, et täielikult oma ajalugu ja kultuuri nautida. Selles artiklis vaatleme linnas leiduvate alade parimaid tegevusi ja teeme teid teadlikuks selle ilu ja glamuurist!

Zürichisse tulek on kiiduväärt, eriti kuna linna Vaadeplaneering tervitab teid! Loomulikult peaksite kõigepealt jalutama kaunil Zürichi peatänaval, kus asub Niederdörfli rajoon. Seal on võimalik rohkelt tagasi vaadata keskaega ja nautida väikseid kohvikuid, poode ja restorane. Niederdörfli rajooni asub ka Schipfe, mis on tänava ja teiste selle ümbruses asuvate raudteedede piirkonnas asuvate kunstnike jaoks tuntud koht. Peame mainima ka linna kaunimat pargi pargi kohta, ja siin peate külastama Lindenhofi Sel sellel mäetipul saate nautida maalilist linnaaedikute vaadet.

Suurepärane asi, mida teha Zürichis, asub juba linnakeskkonna keskel. Zürichi kunstimuuseum on võrratu kunstikollektsioonide komplekt, mis on seatud ajaloolisse 19. sajandi paleesse. Saadaval on erakordne kunstide kogumik, sealhulgas kujutav kunst, sealhulgas maalid ja skulptuurid. Muuseum sisaldab ka Euroopa kunsti märkimisväärseid kollektsioone, mis on keskendunud põhjalikult krüptaanide, tsumeri ja ka impressionistide kontsertidele. Zürichisse tulles tasub külastada ka Fraumünsteri kirikut, mille võrratu kella kõla pole võrreldav ühegi teise kirikuga Šveitsis. Kirik on kaunilt kaunistatud vitraažakendega ja seda võib pidada õigesti inimkäe disainitud keskaegse arhitektuuri meistriteoseks.

Kui teile meeldib loodus, on Zürichis nii palju teha, mida soovitada. Uetlibergi mägi, mis on kuni 871 meetri kõrgune, annab teile võimaluse nautida suurepärast vaadet Zürichi linnale ja järvele. Peaksite üles minema rongiga ja heita pilk Zürichi linna tundide jooksul, et näha päikeseloojangut ja külastada sööklaid, nagu El Lokal ja Kalkbreite. Kui olete Zürichis suvel, peaksite rentima jalgratta ja avastama Alpide juhtivat teed: Zürichbergi, kus saate imetleda rohelisi vaateid ja looduse maalilisi vaateid.

Linnas on palju vaba aja veetmise võimalusi ja selleks soovitame teil külastada ka Zürichi loomaaeda ja aianduskeskust, kus saate tutvuda loomade ja taimedega. Samuti on linnal suurejoonelised ooperimajad ja teatrid, mis annavad teile tõelise eufooriatunde. Kuid Zürichis on üks suurimaid vaatamisväärsusi Šveitsi kultuurimaastikul, rahvusvaheline šokolaadimuuseum. See on pühendatud šokolaadi ajaloo uurimisele ja selles töötamisele. Siin avastate toorainete ajaloo, tootmise ja tarbimise. Lisaks saate nautida erinevaid šokolaadinäitusi ja koguda teadmisi Šveitsi šokolaadi kohta.

Zürich on linn, mida tuleb külastada vähemalt korra elus ja nautida rikkalikku kultuurikokteilide lähetamist, maiustusi ja muid kohalikke atraktsioone. Piisab, kui vaadata Zürichi järve või külastada Niederdörfli rajooni, kus saate lihtsalt lõõgastuda ja nautida linna ajalugu. Kõik Zürichi tegevused on erinevad, kuid nad pakuvad midagi erilist ja unikaalset.

Kokkuvõtvalt tasub Zürichi piirkonnas külastada suurt hulka kohti, mida avastada, kui olete Šveitsis. Nii et kui otsite ajaloolist väärtust, stiilset kultuurimiljööd, šokolaadi ekstsentrilisust ja ajaloolisi monumente, tasub kindlasti üle vaadata Zürich. Linn võib olla viibimise kohaks, mis võib pakkuda teile inspiratsiooni ja unustamatuid mälestusi, sõltumata sellest, mida te Zürichi külastamise ajal tegema otsustate.

Veel.