Nullkulu

Nullkulu

mida teha veronas?

“Mida teha Veronas”

Verona on linn, mille ajalugu ulatub tagasi kaugesse minevikku. See on tuntud oma arhitektuuri, ooperimaja, Euroopa suurima väljakukorruselise areeniga – Arena di Verona ja kahe kuulsa armastajapaari Romeo ja Julia kodulinnana. Verona on üks Itaalia Põhja-Itaalia kõige ilusamaid linnu. Selles artiklis anname ülevaate parimatest asjadest, mida Veronas teha.

Jalutada Castelvecchio’s

Verona ajalugu ulatub tagasi antiikajale ning tõeliselt ajalooline monument, millega saad kindlasti tutvust teha, on Castelvecchio’s kindlustuslinnus. Juba jalutuskäik kindluses annab aimu Verona võimsast ajaloost, kuid sama oluline on võimalus nautida linnuselt avanevaid vaateid.

Nauding Via Mazzini tänaval

Via Mazzini on Verona üks suurimaid ostukeskusi, kus on palju võimalusi kohapeal söömiseks või kohvi joomiseks. Samuti saab siit osta kohalikult valmistatud käsitööd, mis sobiks meeldetuletusena Verona sattumisest.

Avastada katedraali

Landini basiilika asukoht on Verona linna südames, kujutab endast tõelist ajaloolist aaret. Romantilised reisijad võivad kihutada läbi Francesca da Rimini tantsu ja võib ka kaunist antiikmööblit.

Tutvuda Verona ooperimajaga

Arena di Verona ooperimaja on maailmakuulus omavahel pulbitsevate ooperilavastuste hulgas, kuna seda peetakse Euroopa suurimaks väljakukorruseliseks areeniks. Igal aastal saab siin vaadata ainult piiratud aja jooksul toimuvaid hämmastavaid ooperi- ja kontsertlavastusi.

Leia “Romeo ja Julia majad”

Verona sattumine omab seost kuulsa uurija William Shakespeare’i romaaniga Romeo ja Julia, mis toimub just Veronas. Maja, mis on kuulus oma suure armulooga, on nüüd avatud turistidele ja Shakespeare’i jaoks lojaalseks osutunud Romeo ja Julia austajatele, kellest enamus soovib oma romantilistest kogemustest teada saada midagi ainunikku.

Nautida punased veinid Valpolicella piirkond

Valpolicella koosneb kümnetest väikestest küladest, kust tohutu hulk unohtamatuid veinimarju pärit on. Parimate veinide kohaliku degusteerimise kõrval on külastajatele ka avatud luksuslik kohvik & restoran. See piirkond toodab suurepäraseid veine, mis sobivad suurepäraselt pitsa, pastavalikute ja punase lihatoitude kõrvale.

Avastada Parco Giardino Sigurtà

Parco Giardino Sigurtà on mõõtmatult kaunis aed, kus on tõepoolest palju aega veeta. Looduskeskse mööbliga park sisaldab arvukalt ilusaid arhitektuurielemente ja lopsakaid aiaprojekte, mis on harmoonilises kokkuleppes verona loodusega.

Näha San Pietro Castle

San Pietro Castle on mäe otsas asuv koht, mis pakub rõõmu neile, kes tunnevad kiindumust keskaega. Linnusest avanevad vaated panevad külastajaid uskuma ilutulestike võlujõudu.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Verona on üks imelistest Itaalia linnadest, kus on palju ajalugu, kultuuri ja ilu. Linna külastades on mõttekas külastada neid populaarseid turismipunkte, mis on selle linna kõige olulisemad vaatamisväärsused, sest need on need, mis sobivad kõige paremini suve ilusamaks ajaks.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Verona on suurepärane koht reisimiseks ja linna eriliseks küljele jõudmiseks. Verona kaunid ajaloolised vaatamisväärsused, suurepärased toidud ning veinid ning selle linna eriline õhkkond on tegurid, miks teie reis Verona linna peab olema osa teie reisiplaanidest.

Veel.