Nullkulu

Nullkulu

mida teha ungaris?

Mida teha Ungaris – Kuidas Nautida Parimat Puhkust?

Ungari on maa, mis pakub rikkalikku ajalugu, maitseelamusi, juugendstiili ja termilisi allikaid. Sellel on midagi igale reisijale. Kuid kuidas nautida kõiki Ungari võlusid täielikult, teadmata, kust alustada? Selles artiklis oleme koostanud nimekirja kõige populaarsemast turismiobjektidest ning parimatest tegevustest Ungaris, et aidata teil planeerida oma unustamatut puhkust.

Külastage Budapesti ja proovige Ungari gulašši
Budapest on märksõna, mis iseloomustab innukalt maailma üht kaunimat pealinna. Donau jõgi eraldab linna kaheks osaks, millest Buda külg on mägederohke ja Pest külg on siledate laugastega. Budapest on tuntud ka oma maitsva teravalt vürtsika gulaši poolest, mida peate kindlasti maitsma.

Lõõgastuge termilistes allikates
Termilised allikad on Ungari suured rikkused. Mõned neist asuvad Budapesti kesklinnas, kuid teised asuvad kaugemal. Need allikad on tuntud oma tervisliku toime poolest ja neid on kasutatud sajandeid ravimina. Soovitatav on külastada ka kuulsat ravi- ja heaolu kuurordit Hévízi järve ääres, mis on Euroopa suurim looduslik järv.

Külastage veinikeldreid
Ungari on tuntud oma kvaliteetse veini poolest ja veinikeldrid on suurepärane koht, kus seda proovida. Eriti soovitatav on külastada Tokaj piirkonda, kus toodetakse ühte maailma parimat magusat valget veini. Saate osaleda ka ekskursioonil ja õppida veinivalmistamise protsessist.

Jalutage linnas ja avastage varjatud aarded
Ungari linnad on täis ajaloolisi hooneid, mida väärt külastada. Nautige jalutuskäiku ja avastage varjatud aardeid, mis jäävad pealispinna alla. Võid tutvuda ka mälestusmärkidega nagu Székesfehérvár, mida nimetatakse ka kuningate linnaks.

Hüppa Balatonisse
Balatoni järv on Ungari suuruselt teine järv ja kuulus puhkusekoht. Sellel on ka märkimisväärne mõju Ungari majandusele. Balaton on suurepärane kuurortpiirkond, kus saab nautida vee- ja rannategevusi, samuti kasutada pruunvetikaid sisaldavaid ravivaid seebimulle.

Külastage Hortobágy rahvusparki
Hortobágy rahvuspark on tuntuim ripporga ülemjooksu ja Tisza jõe madalama jooksu koht. See on ka ainus puutumata ala Euroopas, mis on samasugune kui aastasadu tagasi. Piirkonda peetakse ka Euroopa stepi emamaaks.

Uurige Tihany poolsaart
Tihany on soovitatav koht, kuhu minna, kui soovite nautida rahulikku atmosfääri ja imetleda Balatonit eemalt. Tihany on saarepiirkond, kus orhideed kasvavad looduses ja on suurepärane koht, et pilti jäädvustada.

Nautige järgmist festivali
Ungari on tuntud erinevate festivalide poolest, mis erutavad külastajate meeleolu. Siin on mõned tuntuimad festivalid, mida saate külastada:

Augustis: Szigeti festival – Euroopa fakt : see on Euroopa suurim muusikafestival
Septembris: Budapesti rahvusvaheline vein- ja toidufestival
Detsembris: Budapesti jõuluturg

Kokkuvõtteks
Ungari on maa, mis pakub …

Loodame, et see artikkel aitab teil planeerida oma unustamatut Ungari puhkust. Meie mainitud turismiobjektid on vaid mõned parimatest asjadest, mida teha Ungaris. Ungari on täis ajaloolisi ja kulinaarseid aardeid, mis ootavad, et neid avastatakse. Nii et järgmine kord, kui otsustate külastada Ungarit, pidage meeles meie soovitusi ja kohtute terve hulga uute kultuuridele avatud uksedega.

Veel.