Nullkulu

Nullkulu

mida teha turkus?

Mida teha Türgis: Parimad Kogemused, Kohad, ja Tavad

Türgi on märgitud maakaardil oma ajalooliste vaatamisväärsuste, mereäärsete kuurortide, hõrgutavate roogade, ja kultuurilise mitmekesisusega. Türgi on tuntud oma traditsioonilise köögi poolest, mis hõlmab magusaid maiuseid, vürtsikaid roogi ja maitseaineid. Kuid Türgis on palju muudki, mida näha ja kogeda. Siin on mõned võimalused, kuidas nautida Türgi kõiki parimaid omadusi.

Külasta Sultanahmeti piirkonda Istanbulis

Sultanahmeti piirkond on Istanbuli südames, kus asuvad Blaue Moschee, Ayasofya muuseum ja Topkapi palee. Ajaloolised vaatamisväärsused meelitavad tuhandeid külastajaid, kes imetlevad mosaiike ja kivikujukeste kaunistusi. Kõik need vaatamisväärsused on kooselamiskeskond, kus saate oma ajusid täita ajaloost, arhitektuurist, ja religioonist.

Mine Pamukkale’te

Pamukkale on loodusliku iluga ala, mis on kuulus oma kuumade allikaallikate ja kaltsiumsoolakraatrite poolest. Mis teeb kohast eriti ainulaadse, on see, et saate seigelda kaltsiumsoolakraatrite vahel. See loob mulje šokolaadirajast, kus saate paljaste varvastega kõndida, samas kui pärast päikeseloojangut saate kaunist tähistaevast imetleda.

Naerata kõigile

Türgi on tuntud oma külalislahkuse poolest. Naeratus on universaalselt tunnustatud keel ja on Türgis väljendunud ootus heal käitumisel. Naeratage inimestele, kellega kohtute, tundke end vabalt, ja isegi kui te ei räägi Türgi keelt, pakutakse teid teed ja meeldivat külalislahkust.

Võtke osa maratonist

Türgis toimub igal aastal Istanbuli maraton. See on suurepärane üritus, kus saate osaleda ja samal ajal nautida erinevaid vaatamisväärsusi, mida Istanbul pakub. Osalejatele antakse medal ja lõpetamise auhinnad, kuid võit on juba osalejate jaoks pettumuseta, et selle kogemuse eest maksimaalselt rõõmu tunda.

Proovi Türgi Kadınbudu kööki

Kadınbudu ( naisterinda ) kööki peetakse üheks Türgi parimaks magustoiduks. Need on erinevate maitseainete ja pähklitega kaetud magusad pallid, mis on kaetud pruuni šokolaadiga. Nende nime päritolu võib olla erinev, kuid Kadınbudu maitsmine peaks olema teie to-do nimekirjas, kui Türgis viibite.

Arheoloogilised vaatamisväärsused Ephesos

Ephesus on üks Türgi kõige olulisemaid arheoloogilisi vaatamisväärsusi. Siin on teemaalade abil taaselustatud paljude hoonete ja hauakambrite varemed, kuid samuti saavad turistid nautida elava kultuurikogemust. Arheoloogiliste varemete külastamine annab võimaluse rännata ajalukku, ja iga sammuga Efeesusse lähenedes saate kogeda Türgi kultuurilist mitmekesisust.

Jeepsafari

Türgi kõrb on uskumatult ilus. Kui olete liikumisharrastaja, võite proovida kõrbemaastikul jeepsafari. Jeepisõidud on populaarsed Alanyas, Cappadocias ja Antalyas. Rentige jeep ja kulgege turvaliselt mööda kõrbe, et kogeda midagi uut ja maagilist.

Kokkuvõttes on Türgis palju vaatamisväärsusi ning kogemusi, mida kogeda. Kultuurilised kogemused, toit, loodus ilus, ajaloolised arhitektuurilised vaatamisväärsused, rahulikud rannad ja maailmatasemel külastajate teenindus muudavad visiidi Türgis eriliseks ja meeldivaks. Lihtsalt võtke aega ja avastage kõik, mis Türgil pakkuda on!

Veel.