Nullkulu

Nullkulu

mida teha töökaaslastega?

“Mida teha töökaaslastega – Töökoha sotsiaalsed hetked”

Töö on koht, kus kulutame suure osa oma ajast, eriti nädala jooksul. Seetõttu on meie töökaaslased peaaegu nagu meie teine ​​pere. Veetes märkimisväärse osa päevast oma kolleegidega koos, leiate, et peate neid parimal võimalikul viisil juhtima. Selles artiklis keskendume sellele, kuidas luua parimaid suhteid oma töökaaslastega.

Ära väldi vestlemist

Suhtlemine on võti iga suhte jaoks, olenemata sellest, kas see on suhe sõbra, pere või töökaaslasega. Töökohal on aga sageli raskem väga aktiivne suhtlemine, eriti kui pole midagi öelda. Kuid ära väldi vestlust, kui tekib võimalus. Kui oled kohvimasinas kohvijärjekorras või inglise keele tundi ootamas, siis need on suurepärased võimalused oma kolleegidega vestelda. Räägi oma hobidest, perest või sellest, mis on viimasel ajal toimunud. Ole avatud ja alustaja!

Loo side oma töökaaslastega

Selleks, et luua paremaid suhteid oma töökaaslastega, peate looma sidemeid nendega. Kui teete koos tihedat koostööd, siis olete juba võitnud vajaliku kontakti. Kuid kui te olete jagatud kontoris ja teie töö ei nõua koostööd, siis on vajalik erinevaid võimalusi. Pärast tööd mine õhtusöögile koos oma kolleegidega. Sel ajal saate oma kolleegidega lähemalt tutvuda, luua suhteid ja arutada oma hobisid. Lihtsalt ole oma kolleegide vastu avatud!

Näita oma teenevalmidust

Iga töökaaslane vajab vahest abi. Kui teie töökaaslane vajab abi mõne tööülesande osas, siis võite pakkuda oma abi. Näita üles oma teenevalmidust ja proovi oma kolleegi aidata. Lisaks heale tulemusele, mis saadakse hea koostöö eest, on see tõhus viis luua oma kolleegidega lähedasemaid sidemeid. Seega, proovige aidata ja näita üles oma abivalmidust!

Austa oma kolleegide erinevaid väärtusi

Meil kõigil on erinevad väärtused ja põhimõtted. Veenduge, et austate oma kolleegide erinevaid väärtusi, isegi kui need erinevad teie omadest. Need erinevused võivad teie töökaaslastele olla väga olulised. Teil võivad olla erinevad poliitilised vaated, filosoofilised veendumused või karjäärilised eesmärgid, kuid laske oma kolleegidel rääkida oma mõtetest ja veendumustest. Nad võivad õppida teie omadest ja võite õppida nende omadest.

Võtke aega oma kolleegide jaoks

Kui teil on palju tööd, siis võib olla raske leida aega oma kolleegide jaoks. Siiski on oluline, et veedaksite oma kolleegidega aega väljaspool tööaega. Pärast tööd saate käia koos söömas või kinno minna ning veeta aega oma kolleegidega. Samuti saate mõnikord minna koos pikemale tööreisile, mis võimaldab teistel õppida kaust.

Järeldus

Parimad suhted meie kolleegidega nõuavad pingutusi ja panustamist. Veenduge, et olete alati avatud ja suhtlemisaldis. Looge sidemeid oma kolleegidega, näidake oma teenevalmidust, austage oma kolleegide erinevaid väärtusi ja leidke aega oma kolleegide jaoks. Need lihtsad sammud võivad muuta oma töökoha suhted meeldivamaks ja produktiivsemaks. Kas te teete neid juba praegu? Kui ei, siis nüüd on hea aeg alustamiseks!

Veel.