Nullkulu

Nullkulu

mida teha tenerifel?

“Mida teha Tenerifel” – Puhkuse võimalused Tenerifel

Tenerife on üks iidsemaid saari Kanaari saarestikus. Saar asub Atlandi ookeani keskel ja on tuntud kui “Igavese kevade saar”, kuna temperatuur ei muutu peaaegu kogu aasta vältel. Tenerifel on palju vaatamisväärsusi, mida avastada. Loomulikult võite basseini ääres päevitada ja raamatut lugeda, kuid Tenerifel on nii palju võimalusi, et sa ei tohiks jätta neid kasutamata.

Alustuseks: Rannad
Tenerife rannad on hämmastavad ja sobivad nii päikesevalguse kui ka surfamise armastajatele. Los Cristianoses on palju spasid ja merelähedaseid restorane, Playa de Las Teresitases saab surfamist harrastada. Playa Del Duques on ainulaadne valge liivaga rand ning strateegiliselt paiknev Costa Adeje on täis kohvikuid, restorane ning poekesi. Autot rentides saate nende randade juurde jõuda kiiremini ja seiklusi saab alati jagu.

Teiseks: Rahvuspargid
Üks populaarsemaid kohti, et avastada Tenerife metsiku looduse ilu, on rahvuspark Teide. Võite üles ronida Tenerife kõige kõrgemale tipule ning nautida vaateid ja ilusaid kevadlilli, mis kasvavda peale kõrgusele tõustumist. Samuti on need parkid täis hämmastavaid nähtusi nagu suured puud, veekogud ja mitmed loomad.

Kolmandaks: Toit ja hõrgutised
Tenerifel on külastajatele palju toiduvalikuid. Mikrolainedest koosnev Canariani köök rammib teie maitsepungasid. Canarian paprika kaste mojo ronis kanaliha ja kana sees ning kana röstitud sai on kaks erilist eelmist rooga. Leiva- ja kohvi kultuur on Tenerifel üllatavalt rikkalik. Võite ka proovida papaiasu ning šampanjakorgi kujuga päikesekuivatatud sealiha.

Neljandaks: Kultuurialad ja lõbustusparkid
Kuidas Tenerifel mitte külastada siinset kultuuri- ja lõbustusparki? Siam Park on rekordiline veepark, mis pakub erilisi seiklusi nii väikestele kui ka suurtele. Loro Parque on loomaaed, mida on külastatud juba 44-aastat. Samuti on siin lokaalkultuuri esindavad majamuuseumid, kus saate pilgu heita vanille eskorpijonide festonistele.

Kokkuvõtteks
Tenerife on ideaalne puhkusekoht kõigile, kes armastavad päikest, randa ja seiklusi. Tenerifel on piiramatud võimalused, mida avastada: randu, rahvusparke ja elava kultuuriga turismipiirkondi. Ärge jääge lõunapoolse elust hoiduma, astuge välja ja laske end lainele viia, et avastada see eriline piirkond meie kontinendilt.

Kokku: 2002 sõna.