Nullkulu

Nullkulu

mida teha tbilisis?

“Mida teha Tbilisis?” – Olgu valmistunud seiklusteks!

Tbilisi on lihtsalt uskumatult kaunis ja intrigeeriv koht, mis on paksult täidetud elavate linnade, kohvikute, restoranide ja kauplustega, mis pakuvad teile mitmekesist kogemust Gruusias. Vana linna kitšis ja kaasaegse sisustusega kohvikud on peamised vaatamisväärsused, kuid on ka palju tegevusi, mis võivad huvi pakkuda. Seda olukorda arvesse võttes annan teile mõned head ülevaated ning juhiseid nendele, kes soovivad külastada Tbilisit.

Jalutage mööda vanalinna

Tbilisi vanalinn on tõesti ainulaadne ja uskumatult ilus. See on kogu linna süda ja ehitatud vana kultuuri stiilis. See koosneb kitsastest tänavatest ja idüllilistest hoovidest, kus võib leida armasaid baare, hubaseid restorane ning käsitööputkasid. Vana linn on täis ajalugu ja lugusid ning on ideaalne koht jalutamiseks koos oma armsama või sõpradega.

Külastage rustikaalset väravat

Üks parimaid paiku Tbilisis on Rustaveli Blvd ehk Tbilisi peamine tänav. See on ka linnaelu hing ja üks suurematest atraktsioonidest. Tänaval jalutades saab vaadata kohalikku elu ja rahvusvahelisi kaubamärke. Kohustuslik katsetada on siin vabaõhu-kauplusteid, kus saab leida kõike soodushinnaga (sh riideid, kingi, käsitööd, jne).

Külastage Narikala kindlustust

Üks populaarsemaid turismiobjekte on kindlustus, mis asub kohas nimega Narikala. See asub linna kõrgeimal kohal ja võib-olla parim koht, kust saada ülevaade linna kohapeal. Siit leiate ka mõned kõige ilusamad vaated Tbilisi linnale.

Käige Abanotubani baarides

Abanotubani on piirkond Tbilisi vanalinnas, kus on majutatud palju kuulsaid Tbilisi baare. See on üks populaarsemaid linnaosasid, kus kohalikud tavaliselt käivad, et nautida Tbilisi ööelu. Siin saate nautida hubaseid ja lõõgastavaid atmosfääre, imelist kohalikku sööki ja rikkalikku kultuuri.

Külastage Sioni katedraali

Sioni katedraal on ka üks kohtadest, mida tasuks Tbilisis külastada. See on väga vanana ajaloolise kujundusega kirik, kus saab tutvuda Gruusia traditsioonide ja religiooniga. Katedraali siseosa on kaunistatud kohalike käsitööliste toodetud freskodega.

Kui plaanite külastada Gruusiat ja Tbilisit, on seal piiramatult võimalusi. Alates suurepärasest ööelust kuni ajalooliste turismiobjektideni ja suurepäraste ainulaadsete kultuuride, Gruusia on lummav ja põnev koht.

Kokkuvõte

Seega, Tbilisi on üks parimaid kohti, mida külastada kogu maailmas. Seal on palju seiklusvõimalusi, mis ootavad teid ja teie pere ning sõpru. Seetõttu, kui olete huvitatud Tbilisi külastamisest, olge valmis mõnedeks hämmastavateks seiklusteks!

Veel.