Nullkulu

Nullkulu

mida teha tartus perega?

Mida teha Tartus perega: Lõbusad tegevused

Linnad võivad olla täis inimesi, liiklust ja müra, nii et vahel on hea lastega välja minna ja nautida loodust. Kui sa oled Tartus perega, siis on õnneks palju vabaõhu tegevusi, mida saate koos teha. Siin on mõned ideed, mida võiksite kaaluda:

Tähtvere loodusrada – see on ideaalne koht matkamiseks, kuna see on ainult 3 kilomeetri pikkune ja siin saate nautida kaunist loodust. Tee ääres on infotahvlid, mis räägivad teile loodusrada erinevate elementidega seotud faktidest.

Kissing Hill – see asub Annelinnas, kus on palju rohelust. Vaade mäelt on lihtsalt breathtaking. Ideaalne koht piknikuks koos oma pere või sõpradega. Samuti on siin mänguplats, mida lapsed armastavad.

Tartu Toomkirik – see on Tartu ikoon. Kirikus on väga palju ajalugu, mida saab näha ning kui ilm on hea, siis on võimalik tõusta torni tippu ja nautida kaunist vaadet linna kohal. Tasub aga meeles pidada, et see on ainult avatud teatud aegadel.

Eesti Rahva Muuseum – see muuseum on üks Tartu kõige populaarsemaid külastuskohti ja on väga lõbus koht perega käimiseks. Muuseumis on põnevaid eksponaate, millega saab paremini tutvuda Eesti kultuuri ja ajalooga. Muuseumis on ka laste mängutuba ja avastamisala.

Tartu linnaekskursioon – kui soovid õppida rohkem Tartu linna ajaloo, arhitektuuri ja kultuuri kohta, siis tasub võtta endale giidiekskursioon. On olemas palju giiditeenuseid, mis aitavad teil Tartus ringi liikuda ja avastada selle ilu. Ekskursioonid on suhteliselt madala hinnaga ning kestavad tavaliselt paar tundi.

Tartu Loomemajanduskeskus – kui otsid loomingulist väljundit, siis on see koht, kus saab õppida uusi oskusi ja tsoneerida loomingulisse keskkonda. Siin saate mitte ainult õppida loomingulist oskusi, vaid ka korraldada loomingulisi üritusi koos pere või sõpradega.

Tartonka ronimisala – kõigile, kes armastavad aktiivseid ja adrenaliiniküllaseid väljakutseid, on see koht kohustuslik. Siin saate ronida erinevate raskusastmetega seintele. See on suurepärane viis, kuidas testida oma oskusi ja veeta perega kvaliteetaega.

Aura veepark – kui soovite veeta aega märjas keskkonnas, siis on see Tartu veepargis ideaalne koht. Siin on palju basseinid, erinevad veekeskused ja atraktsioonid ka lastele.

Kokkuvõte

Tartus perega puhates on palju tegevusi ja kohti, kuhu minna. Ülaltoodud ideed on vaid mõned neist teistest lõbusatest võimalustest. Kuid oluline on meeles pidada, et midagi tegelikult ette võtmata ei ole kunagi võimalik ilma teatud tüüpi riskita. Plaanige oma päev hoolikalt, kasutage ära kvaliteetaega oma perega, tehke midagi uut ja erakordset ning teie perega koos veedetud päev jääb teie mälestustesse alatiseks.