Nullkulu

Nullkulu

mida teha sõpradega tallinnas?

” Mida teha sõpradega Tallinnas ” – kuidas korraldada täiuslik päev Tallinna linnas koos sõpradega.

Kas otsite inspiratsiooni, kuidas korraldada ideaalne päev Tallinna linnas koos sõpradega? Siin on mõned soovitused, kuhu minna ja mida teha, et muuta päev meeldejäävaks ja lõbusaks.

Jalutage Vanalinnas ja külastage Raekoja platsi
Vanalinna radade keerukus ja puidust majade sümbioos loovad võrratu atmosfääri nii kaunile linnale. Kindlasti külastage Raekoja platsi – vanimat kohta Tallinnas, kus saate tunda linna ajaloo vibreerivat hingeõõmu. Raekoja kuldsed ornamenti väravad, kuuluvad UNESCO kaitse alla ja võibki öelda, et see on Tallinna süda.

Vaadake vaateid Toompealt
Toompea on mägi Tallinna kesklinnas. Mäel saate te nautida Tallinna panoraamvaated ning samal ajal imetleda hinnalise tsaari Peter I barokk palee Grand Rose ja Eesti Vabariigi Presidendi Lossi kõrval asuvat tuletorni.

Tutvuge Kalamajaga
Kalamaja on väga mitmekesine ja värvikas elanikkonnast koosnev linnaosa koos kaasaegsuse ja arhitektuuri keksklustega. Kalamaja on tuntud tänu oma moodsatele restoranidele, kus pakutakse erinevaid rahvuskööke – peale selle on siin ka palju kohvikuid ja baare.

Minge hõrgutistega Balti Jaama Turgu

Balti Jaama Turg on väga populaarne koht Tallinna linnas. Siin leidub palju laia valikuga kauplusi, kust saate osta nii värsket toidukraami kui ka rahvuslikke suveniire.

Avastage Telliskivi Loomelinnak
Telliskivi Loomelinnak on nn. hipsterlinnak ja mitmekülgne koht erinevateks sündmusteks ja kogunemisteks. Siin saate nautida erinevaid festivalid, kontserdid ja muud etendused, samal ajal nautidestelliskivi piirkonna kulisside vahelduvat värvi- ja valgusmängu.

Külastage meremuuseumi
Meremuuseumid sobivad suurepäraselt ajaloo ja merehuviliste jaoks ning Tallinna Lennusadamasse kohalejõudmine on väga lihtne. Eesolevad eksponaadid aitavad teil mõistma Eesti ajalugu ja meretegevust, samal ajal saate tutvuda Eesti esimese auruveduri “Linda” vastu, mis räägib omaenda lugu.

Juhtige paadiga või külastage Lilleküla staadioni
Lilleküla staadion on mõnus koht sündmuste korraldamiseks, võrkpallimängu vaatamiseks või jalgpalli kohtumistoolide vaatamiseks. Võimalus on ka Teletorni vaateplatvormiga ühele tasapinnale astuda, pluss muidugi drone õhvaatused, Käsmu meremuuseum veinikeldriga.

Külastage Kumu kunstimuuseumi
Kumu Kunstimuuseum on Eesti peamine kunstimuuseum, mis asub kesklinna lähedal. Muuseumis saate vaadata mitmekülgselt erinevaid kunstitöid nii rahvusvahelistelt kui ka kohalikelt kunstnukelt. Lisaks ajakohastab muuseum end pidevalt uute näitustega.

Lõbutsege vanalinnas
Vanalinnal on mõnele ainult vanad tornid ja võlumeetodid kuid lambamassitest ja pastellikujutistest palju enam. Vanalinnas on tõeliselt palju häid söögikohti, kohvikuid ja ööklubisid, kus saab lustakalt aega veeta.

Nagu näete, on Tallinnas palju sündmusi, paiku ja vaatamisväärsusi, mis sobivad ideaalselt sõpradega tutvumiseks. Loodetavasti said nendest soovitustest inspiratsiooni, et korraldada imekaunis päev Tallinnas, mis jääb igavesti meelde.