Nullkulu

Nullkulu

mida teha sõbrannaga tallinnas?

Mida teha sõbrannaga Tallinnas: ideed käsitööliste ja šopingu fännidele, ahvatlevatele restoranidele ja suurepärastele vaadetele.

Sulle on koju jäänud teha midagi, kuid sõbranna on linnas ja otsid viise, kuidas kaasahaaravalt aega viita. Mis sobiks ideaalselt vaba aja veetmiseks kui päikeselistel päevadel Tallinna külastamine. Siin on mõned suurepärased ideed, et teid kahte linna avastada ja suurt kunstiteost nautides linna ilu avastada.

TEEMO VAIMUSTAV KÄSITÖÖTÖÖSTUS

Tallinn on tuntud tänapäevase ja eristuva käsitöö maailma poolest. Käsitöölised on loonud erinevaid džemssektsioone, kus teie ja teie sõbranna saavad loovaid ajusid kokku viia. Siin on mõned Drakon Gallery ideed:

MUUSEUM KUULABEEPÕLLU

Muuseum Kolu Kõrtsis Kalamajas näitab ajaloolist kuulabeeõlle valmistamise protsessi. Sinu ja sinu sõbranna jaoks on see ümberkujundatud käsitööõlle kohvik, kus saate osta traditsioonilise kuulabeeõlle ja teisi kohalikke käsitööõlisid.

KOOLISHOWCASE

Kohalik koolitöökoja teemapargi töökojas saate vaadata käsitöölistele töötamist ja saate ka ise meelepärase käsitööosa meisterdada. See on suurepärane koht, kus taasühenduda käsitöömikrost elu põhitõdedega.

TALLINNA KÄSITÖÖNÄITUS

Tallinna käsitöönäitus toob kokku nii kohalikke kui ka rahvusvahelisi käsitöömeistreid, kes näitavad oma käsitööoskusi ja töökojade võimalusi. Vaatate laiendatud kohalikku käsitööoskuste kogukonda, samas kui teie sõbranna saab tutvuda kogu käsitöökoja maailmaga.

MIDA OLED LÄBI AJALOO KAOTANUD

Kui teie ja teie sõbranna olete ajaloo vastu valmis rohkem teada saama, siis võiksite jalutuskäigu teha vanalinna peidetud kohtadesse, et täielikult kogeda ajaloo hiilgust. Siin on mõned ideed:

MUINASJUTULINE TALLINN

Muinasjutuline Tallinn on jalutuskäik läbi linnade mütoloogia ja legendide. Kohalik juht räägib kõige põnevamaid lugusid ja külastab kõige salajasi kohti. Üllatus, milliseid legendid Tallinna tänavatel leiduvad.

ALTJA TALLMUUSEUM

Altal muuseum annab ülevaate muuseumide ajaloost ja sellest, kuidas kohalik käsitöö sellesse ajajärku sobib. Muuseumisse saate tutvuda Tallinna lähedal asuva algupärase ranniku külaga, mis meenutab meile möödunud päevi.

JAANIPÄAVAATLUS

Jaanimõeduvaatlusel saate nautida vanalinna vanu päevi. Kevadel ja suvel on Tallinn täis traditsioone ja heaolu, nii et tasub paar tundi keskajaga kohaneda.

AHVATAVAD RESTORANID JA BAARID

Tallinna on täis ahvatlevaid maitseelamusi, mida teie ja teie sõbranna saavad osaleda. Siin on mõned ideed:

PUERTO RICO KÖÖK

Puerto Rico köök on kuulus selle poolest, et valmistatakse kohapeal ning on valmis teie maitsemeelite ülendanud kokteile ja maitsvaid taimetoite. See on ideaalne koht, kus puudub ebaoluline müra ja et mahutada nii suurt hulka vaatlejaid.

PULK RAAI KADRIORUS

Pulk rai Kadriorus on üks Tallinna uhkematest kohvikutest, kus saate rikkaliku maitseelamuse ​​korjata kohalikest kohalikelt ja laiast maailmast pärit vürtsikuid roogasid.

BIG EASY VABAÕHU RESTORAN

Big Easy on suurepärane välirestoran, mis pakub suurepäraseid sööke grillitud liha ja kangelasteValvepoolikene fännidele. See on ideaalne restoran ja kogemus tulinele suvepäevale!

SUURPÄRASED VAATED

Tallinn on täis kogemusi, mida saate koos oma sõbranna saavutada, alates jalutuskäikudest kuni lastega mängimiseni. Siin on mõned suurepärased ideed:

TORNIDE VÄLJAK

Tornide väljakul saate jalutada Tallinna vanalinna keset linna südant, samal ajal kui võite nautida linna ilusat Skylinel. Kõik, mida peate tegema, on üles ronida ja nautida kaunite vaadete võrratut ilu.

RAE AVENUE

Kui soovite oma sõbranna jaoks luksuslikku jalutuskäiku, peaks Rae Avenue olema kindlasti teie loendis. See promenaad pakub roosidega kaunistatud teid ning annab teile maalilise pilgu Tallinna vanalinna südamesse.

PORT NOBLE

Port Noble on luksusjärgse põlvitusega hoone, mis pakub teile ja teie sõbranna jaoks luksuslikku linnavaadet. Tasuta aja veetmine vaatega ebatavaliste juur-purjepaatidele ei ole kunagi lihtsam olnud.

KOKKUVÕTE

Tallinn on täis kogemusi, mida teie ja teie sõbranna võivad koos saavutada. Alates ajaloolise käsitöö punti ja käsitööliste ringideni kuni uhkedele restoranidele ja vaadetele, Taani tornidesse ja mõisahotellidesse. Ärge jätke seda tähelepanuta, kus saate veeta lahedat ja kaasahaaravat aega koos parima sõbrannaga Tallinnas!