Nullkulu

Nullkulu

mida teha sharm el sheikh?

“mida teha sharm el sheikh”

Tere tulemast Sharm el Sheiki! Kui otsite puhkust Vahemere ääres, siis on see lihtsalt imeline koht, kus nautida oma aega. Sharm el Sheikhi õhkkond on eriline, see on troopiline päikesepaiste, sobilik rannalõõgastuseks ja kaunite vaadete nautimiseks. Siin on mõned asjad, mida Sharm el Sheikhi külastamisel kindlasti teha võiksite:

Ujuma minna

Sharm el Sheikhis on paradiisilikud rannad, mis on ideaalsed päikeseloojangu nautimiseks. Rannad on suurepärased ujumiseks ja võite näha palju värvikaid kalu, kes ujuvad mööda rannikut.

Snorgeldama minna

Kui soovite ujumise asemel vaadata maailma ookeanis, siis on snorgeldamine ideaalne tegevus. Sharm el Sheikhi rannikul näete kindlasti erinevaid koralle, merekarpe ja muid mereelanikke. Kui olete õnnelik, võite isegi silmitsi seista delfiinide või kilpkonnadega.

Võtta paadisõit

Paadisõit on suurepärane võimalus Sharm el Sheikhist parimaid vaateid nautida. Võite sõita mööda Punase mere rannikut ja nautida vaiked randu, kus saate ka ujuda, snorgeldada ja puhata päikest.

Külastada Nabq rahvusparki

Kui olete loodusesõber, siis kutsume teid külastama Nabq rahvusparki, mis on suurepärane koht liigirikkuse ja ilu nautimiseks. Siin näete palju erinevaid linde, kaktuseid ja loomi. Saate ka vaadata kuidas rahvusparki ka vastutustundlikult juhitakse.

Külastada Saint Catherine kloostrit

Sharm el Sheikhis on veel üks ajalooline koht, mida soovitame külastada – Saint Catherine klooster. See on kristlik klooster Sinais ja on üks vanimaid kloostreid maailmas, mille asutas kaitseingel Gideon. Siit võite näha vaateid mägedele ja kaartiteedele.

Külastada Ras Mohamedi rahvusparki

Kui Nabq rahvuspark ei suuda teile piisavalt looduseilu pakkuda, siis võite külastada Ras Mohamedi rahvusparki. Siin näete suurepäraseid koralle, loomi ja saate slaidida mööda dünamiidist tehtud kaevandusi. See on ideaalne koht igas vanuses seikluslikule inimesele.

Meelelahutus väljaspool randu.

Kui soovite elavat ööelu, siis on Sharm el Sheikh õige koht. Siin on palju kohvikuid ja baare. Sharm el Sheikhis on ka palju kaubanduskeskuseid, kus saate teha sisseoste ning saada kingitusi ja suveniire.

Kokkuvõtteks

Sharm el Sheikh on suurepärane koht lõõgastumiseks ja veetmiseks parimat aega Brasiilias. Siin on paradiisilik ilm, piisavalt uurimisvõimalusi ja atraktsioone, et teie aeg mööduks lõbusalt. Peategelikult pakub Sharm el Sheikh nii palju tegevusi, et iga inimene leiab endale midagi sobivat. Oleme siin alati teie jaoks olemas ning aitame täiendavate nõuannete ja soovitustega. Tere tulemast Sharm el Sheiki!