Nullkulu

Nullkulu

mida teha santorinil?

“Mida teha Santorinil” – Reisijuhised Kreekas

Santorini on üks maailma kaunimaid ja kuulsamaid Kreeka saari. Ahvatlev mereäärne kliima, kaunid rannad, kohalikud söögid ja joogid, ajalooliselt rikas kultuur ja uimastav vaade päikeseloojangule on kõik asjad, mis teevad Santorinist ideaalse kohapeatuse igale reisijale.

Kui olete juba oma reisi varunud, on oluline teada, mida Santorini saarel teha. Tänu meie reisijuhisele, saate teada parimad vaatamisväärsused, kohaeksimused ja muud kohalike seas populaarsed tegevused.

Suund universaalkohvikusse

Üks Santorini kuulsamaid kohti on universaalkohvik. Kohvikus on valik soodsa hinnaga lõunaid ja suupisteid. Kohviku lahtiolekuajad on ka soodsad. Kohvik avatakse hommikul kell 6 ja sulgeb uksed kella 2 ajal päeval.

Teadke, mis Santorinil käib

Kui saabusite Santorinile, siis on kindlasti hea mõte teada, mis toimub kohalikus omavalitsuses. See annab teile parema ülevaate sellest, mida saarel kogu päeva jooksul teha saab.

Saarel on palju võimalusi: randade ja vaatamisväärsuste külastamine, paadireisid, vesivoolikud ja mitmed muud tegevused. Samuti peab mainima, et kreekakeelse lihtsa sõnavara õppimine võib olla kasulik, kui suudate suhelda kohalike elanikega.

Võta osa paadireisist

Kui olete uudishimulik seikleja, on paadireis suurepärane viis nautida Santorini rannikut. Saate sõita väikeste saarede või teiste tuntud läheduses asuvate kohtade, näiteks Kreetal, Iosil ja teistel saartel.

Lisaks on võimalik laenutada vesijalgratas ja sõita mööda rannikut. Pidades silmas, et Santorini asub keset Egeuse mere basseini, saate kergesti leida eksootilisi mereloomi, vaalavaatlust ja sukeldumiskogemusi.

Külasta menukat kohta Nagõsse

Nago on üks populaarsemaid kohti ja seda peetakse Santorini kõige ilusamaks kohaks. Lisaks on Nago ka kõige hooldatavam rand. Siiski on tähtis teada, et see koht on üsna kallis ja väga kõrgelt hinnatud. Nago uurimine võib olla päevaajal kuiv ja võib varieeruda bussisõitudega, mis läbivad Nago ümbrust.

Ekskursioon kohalikku veinikeldrisse

Kui reedate mõni hedonist, siis peaksite kindlasti külastama kohalikku veinikeldrit. Santorinil toodetakse suurepärast veini, mis on maailmas kuulsaks saanud oma erilise maitse ja aroomi poolest. Lisaks pakutakse siin erinevaid kohalikke veine, mida on võimalik proovida vaid Santorinil.

Viimane järeldus

Kokkuvõttes võib öelda, et Santorini saar pakub oma reisijatele ülima kogemuse. Juhised, mida kohalikud jahendavad, annavad kõige parema ülevaate populaarsetest kohtadest, mida viimasel ajal on peaaegu võimatu eristada. Santorini kreeka kultuur, kohalik söök ja veini degusteerimine on kogemus omaette, mida ei unustata veel aastaid.

Veel.