Nullkulu

Nullkulu

mida teha roomas?

“Mida teha Roomas” – Rahvusvahelise Pealinna Avastamine

Rooma on üks maailma kõige võimsamaid ja kauem eksisteerinud tsivilisatsioone, mis on huvitatud ajaloost, kultuurist ja arhitektuurist. Rooma peetakse üheks olulisemaks turismisihtkohaks ja on külastajate seas uskumatult populaarne. Selles artiklis saate teada, mida Roomas teha ja kuidas oma aega piisavalt kulutada. Oleme teie jaoks koostanud loendi Rooma kõige olulisematest vaatamisväärsustest ja kohaliku elanikkonna soovitustest. Nii et kui olete valmis, lähme Rooma avastama!

Colosseum – avastage Rooma ajaloo suurimad pärlid!

Colosseum on üks kuulsamaid vaatamisväärsusi maailmas. See iidne arhitektuuriline ime on tuntud oma ajaloo, asukoha ja suuruse poolest. Colosseumis saate jalutada mõõtmetega areenil, mis mahutab kuni 80000 inimest. See on näide Rooma võimsast ajaloost, mis on huvitav nii ajaloo- kui ka arhitektuuriahuvilistele.

Vatikan – nomineeritud maailma kõige populaarsemaks vaatamisväärsuseks!

Vatikan on koht, kus Rooma-katoliku kirikul on oma kodu. See on tuntud oma ajaloo, ilu ja kuulsuste poolest. Vatikanis saate külastada ilusaid vapijaid, maalikunsti ja skulptuure. Vatikanis on maailma kõige kuulsam skulptuur – Michelangelo kujutis La Pieta. Samuti on Vatikanis Rafaeli maalid Sixtuse kabeli seintel väga kuulsad ning kindlasti väärt nägemist.

Trevi purskkaev – see on sümbol sellest, miks Rooma on kuulus romantiline kohtumispaik!

Trevi purskkaev on Rooma kõige kuulsam purskkaev ja üks Rooma kõige populaarsemaid turismitõmbenumbreid. Trevi purskkaevi külastajate hulgas on tuntud traditsioon – viska üle õla oma münt jahimehele ja soovid kindlasti tulevad täide. On isegi öeldud, et kui viskate kahte münti oma ootuste kohta, siis leiate Rooma juurde tee.

Pantheon – kirik, mis on ehitatud jumalate auks!

Pantheon on iidne paganlik tempel, mis on pühendatud kõikidele jumalatele. See ümmargune pühamu on ehitatud marmorist ja selle lagede kõrgus on 43,3 meetrit ning diameeter 43 meetrit. See on huvitav kultuuriline vaatamisväärsus, mis on eriti huvitav arhitektuuriahuvilistele.

Castel Saint Angelo – räägib Rooma ajaloolise kauguse kaitsmisest!

Castel Saint Angelo on kindlus, kus on asunud tõemaine murdja. See on iidne Rooma kindlus, mis on ehitatud maapinna kaitseks. Selles kindluses näete maalikunsti, skulptuure ja teisi väärtuslikke Rooma aegu. Juhtus, et see kindlus oli tõusuteel natside kontrolli all olnud Itaalias.

Forum Romanum – Rooma ajaloo peamine ehitus!

Forum Romanum on Rooma ajaloo üks märkimisväärsemaid ja külastatud kohti. See on koht, kus toimuvad Rooma valitsejate sündmused ning see oli Rooma impeeriumi poliitiline, kiriklik keskus ja turuplats. Seda peetakse üheks Rooma kõige olulisemaks vaatamisväärsuseks.

Rooma välisted restoranid – tõelised saju ja veinipaarid!

Rooma on tuntud oma Italian idamaade tehnoloogia Köögi ja veinide poolest ning välisterrassid on suurepärane viis õpetlikuks lõõgastumiseks pärast pikka päeva jalgadel! Lisaks näete palju Rooma elu ning olles osa Itaaliasse elust.

Kuigi see loetelu pole kaugeltki täielik, on selge, et Roomal on turistidele palju pakkuda. Rooma on täis ajalugu, arhitektuuri, kunsti ja kultuuri ning meie loetelu on alles jäämäe veepealne osa. Sõltumata teie huvist või pere ja sõprade huvist, leiate Roomas arvukalt asju, mis teid huvitavad. Rooma on tööstuslik juht, olles üks populaarsemaid turismisihtkohti Euroopas, nii et pakki oma kotid ja lähme koos Rooma avastama!

Veel.