Nullkulu

Nullkulu

mida teha rijekas?

“Mida teha Rijekas” – details guide

Rijeka on Horvaatia linn, mis on kõigile turistidele tuntud oma kaunite randade ja vapustavate maastike poolest. Kui olete planeerinud lühikese puhkuse, siis Rijeka on kindlasti üks koht, mida Peaksite külastama. See linn on täis rikkalikku ajalugu, kauneid vaatamisväärsusi, hämmastavaid söögikohti ja põnevaid tegevusi. Kui te olete see, kes armastab kultuuri, muusikat, kaunistusi ja õlut, siis on Rijeka teile sobiv koht. Selles artiklis anname teile kõik olulised detailid, mida Peaksite enne Rijeka külastamist teadma.

Transport

Kui plaanite Rijekasse sõitmist, peaksite teadma, et kõige mugavam viis linna saabumiseks on lennukiga. Rijeka lennujaam asub vaid 20 km kaugusel linnakeskusest, mistõttu on see koheselt kättesaadav. Kui soovite sõita autoga, võite seda teha ka Horvaatia kiirteid pidi, Koperi või Trstiga. Autoga sõites võite aga mõnel juhul kokku puutuda segaste liiklusreeglitega, seega on soovitatav olla ettevaatlik ja kohalike juhtide ees hoiatav.

Külastamise aeg

Rijeka on populaarne turismisihtkoht ja üks parimaid kohti Horvaatias, kuid turistid eelistavad aeg-ajalt väga sooje kohti. Kui teie eesmärk on Rijeka külastamine ilma suuremate välikülastajateta, siis ärge seda külastage juunis või juulis, sest seal on palju rahvast. Parim aeg Rijeka külastamiseks on septembrist novembrini, sest ilm on endiselt soe ja turiste on vähe.

Ranking of Accommodations

Majutuse osas on Rijeka rõõmustanud turiste paljude linna uhkete hotellide ja uhkete majutuskohtadega. Kui soovite aga hotellist eemale jääda, saate rentida privaatseid villasid või kortereid randade lähedal. Rijeka piirides on palju hotelle, aga ka kortereid, mis sobivad nii perekonna kui ka sõprade puhkuseks. Siiani on aga parimad hotellid Imperial, Grand Hotel Bonavia ja Admiral, mida saate broneerida Hotelli turismiportaalide kaudu.

Ekskursioonipaigad

Kui Rijekas viibimine on kavas pikemaks ajaks, on palju valikuid, mis leevendavad igavust. Allpool on loetelu parimatest ekskursioonipunktidest.

Trsat’i loss

Trsat’i loss on Rijeka kohaliku ajaloo ja kultuurikeskus, mis asub Rijeka mäe tipus. Seda peetakse linna tähtsaimaks vaatamisväärsuseks. Selles asuv kultuurikeskus on tuntud kohaliku kiriku ja raamatukogu poolest. Lisaks võite sellele vaatamisväärsusele minnes nautida ka suurepärast vaadet tervele Rijekale.

Rijeka turuhoone

Rijeka kesklinnas asuv turuhoone on linnas mitmesugustele kaupadele Ideaalne koht. Kui olete Rijekas, on see koht, mida Peaksite külastama. Seda peeti vanasti linna keskuseks, kuid Muuseumi ja kaubanduskeskusega kaasajastati see hiljem. Siit leiate kõike kohalikust toidust ja käsitööst tulvil kioskitesse.

Kantrida staadion

Kantrida staadion on hinnatud staadion Rijekas, kus mängivad kohalikud jalgpallimeeskonnad erinevates liigades. Kui olete jalgpallifänn, siis on see mõnus koht, kus oma lemmikmeeskonda vaadata.

Toidukorraldused

Lisaks vaatamisväärsustele on Rijekal ka palju toidukohti, kus nautida kohalikku Toitu. Allpool on loetelu parimatest toidukodadest, mida soovitame.

Pizzeria Napoli

Pizzeria Napoli on üks Rijeka kõige populaarseimaid pizzeriaid. Maitsev toit ja sõbralik personal muudavad selle koha igati soovitavaks.

Konoba Oštarija

Konoba Oštarija on ka kohalik restoran, kus pakutakse kohalikku ja rahvusvahelist toitu. Kui otsite kohta, kus süüa kohalikku toitu, on Konoba Oštarija koht, mida Peaksite külastama.

Tiramisu Pâtisserie

Tiramisu Pâtisserie on Rijeka erikohvik kohvist ja magustoitudest. Siin on suurepärane atmosfäär ja kohvi valik, mida armastavad kõik külastajad. Samuti pakub Tiramisu Pâtisserie kohalikke ja rahvusvahelisi magustoite.

Kuidas Veeta õhtut Rijekas

Kui Rijeka päevakava koostamine on teile juba tuttav, siis on õhtune ajaviide väga tähtis. Allpool on mõned parimad võimalused, kuidas Rijeka ööelu nautida.

Cielo Rijeka

Cielo Rijeka on üks parimatest kohtadest, kust leida Rijeka ööelu. See ööklubi on tuntud oma kõrge ägeduse ja kõrge kvaliteediga muusika poolest.

Café Palach

Café Palach on Rijeka tuntud baar, kus kohalikud saavad lõdvestuda ja suhelda. Peale selle saab seal toimuda vabaõhuontserte.

Bivius Rijeka

Bivius Rijeka on üks linna parimatest kohtadest, kus ööelu nautida. Selle disain on unikaalne ja atraktiivne, samuti peetakse seda üheks parimaks baariks, kus kohalikku õlut nautida.

Kokkuvõte

Loodame, et see detailide artikkel aitas teil mõista, mida Rijeka külastamisel oodata. Rijekas räägitakse paljudest kaunistustest ja vaatamisväärsustest ning see pole lihtsalt üks neist kohtadest, kuhu turistid lähevad. Kui plaanite Rijeka külastamist, siis on see kindlasti soovitatav ja elumuutev kogemus, mida saate oma elu jooksul meeles pidada.

Veel.