Nullkulu

Nullkulu

mida teha rhodosel?

Mida Teha Rhodosel: Kõik, Mida Peate Teadma Rhodose Saare Külastamiseks

Kas olete unistanud mõnusast suvepuhkusest Kreeka saarel? Siis võib Rhodose saar olla just teie jaoks ideaalne sihtkoht. Rhodos on Kreeka suurim saar ja koht, mida tasub kindlasti külastada, et nautida päikest, merd ja rannikut. Sellel saarel on rikkalik ajalugu, kaunid vaated, suurepärane toit ja lõbusad ööklubid. Kui olete planeeerimas oma järgmist suvepuhkust, siis on Rhodose saar ideaalne koht, et saada võimaluste rohkust. Selles artiklis anname teile ülevaate kõigest, mida peate Rhodosest teadma, et oma reisist maksimaalselt rõõmu tunda.

Nägid lummavat Akropolist

Kuigi Akropolist leidub mitmel pool Kreekas, ei saa te mööda minna Rhodose linnas asuvast Akropolist. See asub juba vanalinnas, mida ümbritsevad kaitsemüürid ning pärineb sajandist. Akropolist külastades saab nautida ajaloolisi vaatamisväärsusi ja kauneid vaateid linnale ja merele. Linnast jalutades leiate paar blokki eemal asuva Rüütli tänaval laval toimuvaid suvekontserte ja väliteatreid. Siin on kõik, mida saate oma reisilt Rhodose linnas!

Naudi päikeseloojangut Kalithea termides

Kui soovite kohtuda Rhodose saare kaunite maastikega, siis on Kalithea termid kindlasti koht, kuhu minna. Valatud raudbetooni ajastul valmis Kalithea termide ehitus 1929. aastal. Nüüd on see suurepärane koht, kus nautida päikeseloojangut, sukelduda või lihtsalt jalutada mööda neid maalilisi termid koos puhta merevee ja snorkeldamisvõimalustega. Siin on teid ootamas ka ujumiskoht, randa saab rentida päiksevarjuga ning hinnad on üsna taskukohased.

Käi Lindose kaunil rannal

Kui sa oled Rhodose saarel ning soovid veeta oma aega kaunil rannikul, siis ärge jätke vahele Lindost! Lindos asub Rhodose saare lõunaosas ning on koduks kaunile randadele ja omanäolisele arhitektuurile. Siin asuvad ka Lindose akropol ja linnamüür, mis pakuvad hingematvaid panoraamvaateid ümbritsevale maastikule. Pea meeles, et rannik on avatud turistidele suvel. Kuumadel päevadel peaksite olema kindlasti varustatud kreemiga ning silma peal hoidma rannavalve teadetest.

Tutvu Kreeka ajalooga

Rhodosel on pikk ja rikas ajalugu, mis on tihedalt seotud vana-kreeka ja Bütsantsi ajalooga. Kui olete ajaloohuviline, siis on Rhodos kindlasti koht, kuhu minna. Siin leidub kõikjalt antiikvaase, vanu hieroglüüfe ning teadetetajaid. Kindlasti tasub külastada ka Akropolist, mida mainisime eelpool. Soovitame ka külastada kohalikke muuseume. Rhodose arheoloogiamuuseumis on huvitav ja informatiivne ekspositsioon. Samuti on siin üks suurepärane muuseum, mis võimaldab teil sukelduda Kreeka vetesse ja tutvuda mereeluga.

Pane end proovile

Kreeka puhkuse juurde kuulub kindlasti ka sporditegevus. Rhodos on paljudest võimalustest kubisev koht, kus saate end proovile panna. Siit leiate nii surfajaid kui ka sukeldujaid, samuti on võimalik minna ratsutamistuurile. Äärmuslikumatel juhtudel on võimalik minna ka langevarjuhüppele või isegi purilennu teha, et nautida pilvelise vaatega Rhodosele. Seega, kui soovid aktiivset puhkust ja veeta endine päev vee peal, siis on Rhodos kindlasti koht, kus selleks võimalus on.

Kokkuvõtteks

Rhodosel viibimine on üks parimatest viisidest nautida Kreeka puhkust. Siin leidub tegevusi igale maitsele: alates ajaloost kuni süvavigastustõvestamise ja meelelahutusega. Siin saate nautida kaunid rannad, maalilisi vaateid ning suurepärast ja mitmekülgset kööki. Kuid olge ettevaatlikud mitte liiga palju meres ujumisega, ning pidage meeles, et koorus olevate munade vastu tuleb olla eriti tähelepanelik. Sellegipoolest on Rhodos sihtkoht, mida tasub kindlasti külastada ja kogeda. Loodame, et saite sellest artiklist kasulikku teavet Rhodose saarel viibimiseks ja unustamatu suvepuhkuse nautimiseks!