Nullkulu

Nullkulu

mida teha raplas?

“Mida teha Raplas” – Kuidas Veeta Aega Raplas?

Raplamaa, mis asub Tallinna lähedal, on koduks paljudele vaatamisväärsustele, mida muidu linnades ei leidu. Soovitan viia oma pere Raplasse, kus saate nautida taastavat loodust, külastada ajaloolisi paiku ja lõbutseda veemaailmades. Selles artiklis tutvustan mõningaid asju, mida saate Raplas teha.

Külastage Oiu mõisa

Oiu mõis asub Rapla lähedal, mis on huvitav ajalooline koht, kus saate nautida barokkstiilis hooneid ja korralikult hooldatud maastikke. Lisaks on seal ka restoran, kus pakutakse nii kohalikke kui ka rahvusvahelisi roogasid.

Nautige rohelist loodust Nõmmeveski matkarajal

Nõmmeveski matkarada on meeldiv koht, kus saate nautida rahu ja vaikust looduses. Siin on väiksemaid tiike, looduslikke puhkekohti ja piknikuala, kus saate lõõgastuda ja nautida loodust.

Ujuge Kõue mõisapargi tiigis

Kõue mõisapargi tiik asub Kõue külas, kus saate ujuda ja nautida päikesevalgust. Tiigi kaldal on võimalik grillida ja veeta aega pere ja sõpradega.

Proovige veespordi tegevusi Tarvasjärvel

Tarvasjärve veepargis saate proovida veespordi tegevusi nagu vesiratas, veeatraktsioonid, wakeboarding ja palju muud. See on ideaalne koht suvepäevade veetmiseks koos sõprade ja perega.

Õppige Rapla ajalugu külastades Rapla muuseumit

Rapla muuseum on huvitav paik, kus saate õppida lähemalt Rapla ajaloo kohta. Muuseumis on väljapanek ka Kiek in de Kökile ja A.Lutheri kabineti koopiatest.

Nautige rahulikke jalutuskäike Kehtna mõisapargis

Kehtna mõisapark on hubane koht, kus saab nautida rohelist loodust. Võite teha jalutuskäigu pargiteedel, külastada mõisahooneid ja uurida linna ajalugu.

Veetke aega kogu perega Kehtna lastepargis

Kehtna lastepark on lastele ja peredele meeldiv paik, kus saab nautida erinevaid tegevusi nagu liivakast, kiik, ronimispuu ja palju muud.

Kokkuvõtteks

Raplamaal on palju avastamist ja vaatamisväärsusi, mis sobivad nii lastele kui ka täiskasvanutele. Nautige loodust, külastage ajaloolisi paiku ja lõbutseda veemaailmades. Me loodame, et see artikkel on olnud teile kasulik ning inspireeriv ja see kutsub teid üles toredaid hetki koos pere ja sõpradega Raplas veetma!

Veel.