Nullkulu

Nullkulu

mida teha pranglil?

Mida Te Ha Pranglil: Kuidas Nautida Restorani, Vaateid, Ja Päeva Kõrval Kalju Piiril

Prangli on kaunis saar asub põhjapoolt Viimsi poolsaarest, kus elab umbes 200 elanikku. Saar on tuntud oma ilusate randade ja looduse poolest, kuid see on kohalike seas tuntud ka oma restoranide, vaadete ja kaljude poolest.

Kui olete jõudnud kohale Pranglile, mida peaks ühe päeva jooksul siin tegema? Selles artiklis anname teile põhjaliku ülevaate parimatest tegevustest ja näpunäidetest, kuidas saarel ringi liikuda ja nautida Prangli imelist loodust.

Tutvuge Prangli Restoranidega ja Nende Menüüdega

Prangli saarele jõudes on esimene asi, mida te tunnete, see, kuidas teie maitsemeeltele avaneks üks uks uutele maitsetele ja hõrgutistele. See on teie võimalus proovida autentset Prangli toitu, mida pakuvad kohalikud restoranid. Siin on mõned restoranid, mida soovitame külastada:

– Restoran Kelpman – Asudes Prangli põhjatipus korraldab see restoran kalastusreise, samuti on võimalik einestada nende terrassil, kus avanevad imelised vaated merele.
– Kohvik Jetcik – Asub mere ääres, pakub suurepärast itaalia toitu ja erinevaid jooke.
– Kalevi Tõnni Pubi – Kohalik pubi, kus saab õlut rüübata ja Prangli kohalikega juttu ajada.

Kogu Prangli restoranide menüü on maitsev, täis erinevaid kiusatusi ning pakub kindlasti igale maitsemeel tele midagi meelepärast.

Külastage Prangli Looduslikke Vaatamisi

Kui teil on aega, siis võite tõesti nautida Prangli looduse ilu. Siin on mõned vaatamisväärsused, mida soovitame külastada:

– Prangli kaljuseinad – Mõned kaljuseinad ümbritsevad saart ja need pakuvad imelisi vaateid nii päeva ajal kui öösel.
– Prangli tuletorn – Kõrguvas vaimus, pakub tuletorn paremaid vaateid kui kärarikka keskkonna lummus maapinnal.
– Rand – Seal on mitmeid liivaranduide, kuhu saate rannal nautida päikest või supelda ning koguda kaunimat kinnisvara ja merekividest.

Kui soovite nautida Prangli ilusat loodust mõnel jalutuskäigul, on olemas erinevad marsruudid, mis võivad teile huvi pakkuda.

Tee Kaljumatk

Prangli kaljumatkad on üks maitsvamaid, huvitavamaid ja pingelisemaid viise, kuidas nautida saare loodust. Kaljumatkad võivad kesta paarist tunnist kuni mitme päevani, sõltuvalt teie valitud marsruudist. Kõige parem on pöörduda kohaliku giidi poole, kes oskab teile vajalikku informatsiooni olenevalt teie soovidest jagada.

Näiteks võib kelgust alla sõita, ronida mere äärivate kaljudele ja nautida sellega kaasnevat adrenaliini.

Sõitke Seikluseks Paadiga

Prangli saare ümber on olemas mere teel liikumise võimalus, mis annab teile suurepärase võimaluse nautida vaateid ja suuremat osa Prangli ilusast loodusest. Paljud piltnikud külastavad Pranglit erinevatel ajaperioodidel, mis tähendab, et võimaluse korral saavad nad nautida ka ilusat päikeseloojangut.

Kõik Prangli vaatamisväärsused on omaette kaasaegne vaatemäng ning aitavad teil tunda rahu ja rõõmu, kuna Prangli saar jääb tagasihoidlikuks ja mis tahes turismitegevus ei ole liiga lämmatav.

Veel.