Nullkulu

Nullkulu

mida teha portugalis?

“Mida teha Portugalis” – olgu teie unistuste puhkus!
Portugal on ilus maa, mis paikneb Atlandi ookeani läänerannikul, kus on palju katkematuid rannajoont ja vaatamisväärsusi. Kas otsite seiklusi oma reisil Portugalisse? Siin on nimekiri asjadest, mida peate Portugalis tegema.

Külastage Lissaboni
Lissabon on Portuugali pealinn ning üks populaarsemaid sihtkohti riigis. Siin saate nautida vaateid, lõbusaid kogemusi ning suurepärast sööki ja jooki. Lissaboni vanalinn on koduks kaunitele muinasjutulikele tänavatele, 16. sajandist pärinevatele linnuste, väikeste butiikidele ja traditsioonilistele portugali restoranidele. Ärge unustage ka külastada Belemi piirkonda, mis on tuntud oma ilusate vaatamisväärsuste poolest.

Avastage Porto linna
Porto on maaliline linn, mis on kuulus oma veinitööstuse ja Postimaja rohkuse poolest. Siin leiate kauni vanalinna, mis on täis värvikaid maju ja suurepäraseid vaateid Douro jõele. Samuti võite külastada Portuugali kuulsaimat veinikeldrit ja selle maitsvat ja kuulsat Portveini.

Minge seiklusmatkale
Portugali maastikul on suurepärased matkateed, mis viivad läbi mägine territooriumi, veteväljad ja rannikualadel ning jõed, kus on saadaval erinevad matkameetodid ja -teenused. Võite kasutada ka jalgrattamatku, mis pakuvad hea vahendi linna ja maaelu avastamiseks.

Kogege Portugali rannikut
Portugali rannikul on palju erinevaid randu, mis sobivad nii puhke- kui ka veemõnudeks. Algarve rannikud on mõned populaarseimad, kus saate nautida päikeseloojangut, päevitamist ja sukeldumist. Samuti on olemas randu, kus saate suurepäraselt surfata.

Nautige häid toite ja jooke
Portugal on koduks suurepärastele roogadele ja jookidele, näiteks caldo verde juustu, küüslaugu leiva ja pirukate kohta. Samuti on siin tuntud dessert natas, mis on magus eripära. Portugalil on ka kuulus veinikultuur, mis tähendab, et saate hõlpsalt proovida oma lemmikveini ja eksperimenteerida uute maitsetega.

Lähedalasuvad saared
Portugali peamised saared on Madeira ja Asooride saared, kus on palju erinevaid tegevusi, sealhulgas sukeldumist ja matkamist. Madeira saart nimetatakse ka kui lillede saar või päikesepaiste saar, mis sisaldab erinevaid pargid, lamedikud, rannad ja troopilised istandused.

Kokkuvõtteks võite öelda, et Portugali sa võid leida midagi kõigile. Rikas kultuur, maaliline maastik ja sõbralikud inimesed muudavad selle teie unistuste puhkuseks. Ärgake hommikul võtke kohvi, nautige oma päeva seikluste järgi ning tutvuge Portugali kultuuriga ja leidke see mida teha oma visiti kestust. Oleme kindlad, et naudite oma puhkust Portugali eripära leidmisega.