Nullkulu

Nullkulu

mida teha poolas?

Mida teha Poolas: Kuhu minna, mida näha ja kuidas ringi liikuda

Kui olete mõelnud Poolasse reisimise peale, siis on teil tõenäoliselt palju küsimusi. Millised linnaosad on kõige paremad külastamiseks? Millised on parimad ajad reisimiseks? Kuidas kohapeal ringi liikuda? Selles artiklis anname vastused nendele küsimustele ja palju muudki.

Meie teejuht Poolasse algab Varssavist, Poola pealinnast. Varssavi on suur ja elav linn, millel on rikkalik ajalugu. See on väga huvitav koht külastamiseks!

Kui olete ajaloohuviline, siis on kindlasti huvitav teada, et Varssavis on palju suurepäraseid ajaloolisi paiku. Üks selline koht on Varssavi vanalinn, kus on taastatud palju vanu hooneid ja randamaju. Teine huvitav koht on Varssavi ghetto memoriaal, mis tähistab ghetto elanike tragöödiat.

Lisaks ainulaadsele arhitektuurile ja ajaloole on Varssavi tuntud oma suurepäraste restoranide ja baaride poolest. Kui soovite proovida Poola toitu ja jooki, siis on Varssavi kindel koht, kus seda teha.

Kuidas liikuda ringi Varssavis ja teistes Poola linnades? Parim võimalus on kasutada ühistransporti, eriti trammide ja busside kasutamist. Need on mugavad ja tõhusad viisid ringi liikumiseks. Samuti on autorent võimalus kui soovite rääkida transpordi kasutamisest.

Lisaks Varssavile on Poolas palju muid huvitavaid kohti. Krakow on linn, kus on kindlasti vaja külastada linna pealinnas Rynek Glowny turul, mis on üks Euroopa suurimaid keskväljakuid. Waweli loss on veel üks Krakowi vaatamisväärsus, mis on kindlasti külastamist väärt.

Samuti on Poolas palju suurepäraseid rannikualasid, nagu näiteks Gdansk ja Sopot. Need rannikualad on väga ilusad ja pakuvad palju lõbustust ja tegevusi, eriti suvekuudel.

Poola on tuntud ka oma maalilise maastiku poolest. Tatra mäestiku rahvuspark on populaarne sihtkoht, kus saate nautida kaunist loodust, matkata ja isegi suusatada talvel. Samuti on Bieszczady mäestiku rahvuspark suurepärane koht, kus saate nautida looduse ilu.

Kokkuvõttes on Poola ilus ja huvitav koht, mis pakub palju võimalusi avastamiseks ja lõbutsemiseks. Varssavi, Krakow ja rannikualad on kindlasti kohad, mida külastada. Lisaks on suurepärased võimalused nautida ilusat maastikku ja aktiivset puhkust. Hoolimata sellest, millal te oma reisi plaanite, on Poola alati väärt külastamist!