Nullkulu

Nullkulu

mida teha perega tallinnas?

Mida teha perega Tallinnas

Tere tulemast Tallinna – Eesti pealinna, kus on palju põnevat avastada! Kui sa oled siia tulnud koos pereliikmetega, siis pakub Tallinn oma külastajatele palju erinevaid tegevusi, mis sobivad kõigile vanusegruppidele. Allpool oleme välja toonud mõned parimad ideed, kuidas veeta aega Tallinnas koos perega.

Vanalinn

Vanalinn on Tallinna kõige populaarsem vaatamisväärsus ning see pakub perele palju avastamist. Osta endale kaart, millelt leiad kõige huvitavamad kohad, näiteks Raekoja platsi, Paksu Margareeta torni ja Toompea lossi. Vanalinn võlub oma kauni arhitektuuri ning rikkaliku ajalooga. Külasta kindlasti ka mõnd kohvikut või restorani, kus saad maitsta tüüpilist eesti toitu.

Loomaaed

Tallinna loomaaed on väga populaarne turismiobjekt, kus on palju erinevaid loomi, keda vaadata. Siin on nii koduloomad kui ka eksootilisemaid liike. Loomaaed on lastele kindlasti vägagi huvitav ja mänguline koht, kus saab palju õppida ning lõbusalt aega veeta.

Seikluspark

Seikluspargis on palju tegevusi nii lastele kui ka täiskasvanutele. Siin saab ronida, trossidel liuelda ning üle õhu hõljudes avastada loodust. Sõltuvalt sellest, kui julged sa oled, saad valida erineva raskusastmega rajad. Seiklusparkis on turvaline ning järelevalve all, mis tagab turvalise elamuse.

Teletorn

Teletorn on üks kõrgemaid struktuure Eestis, kust avanevad kaunid vaated üle Tallinna ning kaugemale. Tornis on nii restoran kui ka vaateplatvorm, kust saab nautida kaunist vaadet ning einestada kõrgustes. See on kindlasti meeldejääv elamus kogu perele.

Meremuuseum

Meremuuseum sobib suurepäraselt mere- ja ajaloohuvilistele. Siin saad vaadata erinevaid mereteemalisi eksponaate ning näha iidseid meremiile. Vahva on tutvuda ka Eesti mereajalooga ning sukelduda seiklustesse, kus saab teada rohkem Eesti merekultuuri ja -ajaloo kohta.

Kadrioru park

Kadrioru park on roheline oaas Tallinna kesklinnas, kus saab mõnusalt jalutada ning sõpradega lõõgastuda. Park on suur ning selle keskel on kaunis loss, mis pakub põnevaid ekskursioone. Lastel on siin võimalik mänguväljakul lustida. Kevadel ja suvel on siin avatud ka roosiaed, mis on eriti kaunis vaadata.

Toidufestivalid ja laatad

Tallinnas on palju erinevaid laatade ja toidufestivalide toimumiskohti, mis võiksid sobida ka perele. Siin saate nautida kohalike tootjate pakutavaid toite ning osta suveniire. Sellised festivalid võivad olla ka tore viis tutvuda Eesti kultuuriga ning olla osa kohalikest traditsioonidest.

Need on vaid mõned ideed, kuidas Tallinnas koos perega aega veeta. Pealinn pakub palju erinevaid tegevusi, mis sobivad kõigile. Alates ajaloolistest vaatamisväärsustest kuni mere- ja loomaaiadeni ning seiklusparkidesse, siin on midagi igaühele. Sõltumata sellest, mida sa otsustad teha, veendu, et võtad aega istumaks mõnes hubases kohvikus ja naudid tüüpilist eestlaste külalislahkust. Tallinn on ideaalne koht, kus veeta lõõgastav ja meelelahutuslik perepuhkus.