Nullkulu

Nullkulu

mida teha pariisis?

Mida teha Pariisis?

Pariis on üks kõige atraktiivsemaid linnu maailmas ning see on kahtlemata unistuste puhkusekutse, kuid kuhu minna ja mida teha, võib olla üsna segadusttekitav. Siin on mõned parimad ja huvitavamad kohad, kus Pariisis aega veeta.

Eiffeli torn

Eiffeli torn on Pariisi kõige ikoonilisem vaatamisväärsus. Sellele tuntud tornile ei ole võrdset ning see on tõeliselt fantastiline sihtkoht. Kui otsite parimat vaadet linnale, siis on Eiffeli torn õige koht. Ööpäevaringselt saate nautida kaugust ja linnavaadet.

Louvre’i muuseum

Louvre’i muuseumi võiks kergesti kulutada terve päeva, nii palju on selle ajaloolistes, kunstilistes ja kultuurilistes maalides ja skulptuurides. Muuseum koosneb kahest peamisest tiivast: Denon ja Sully. Louvre on korter paljudele kunstiteostele alates klassikalisest kunstist kuni prantsuse Impressionismi maalideni.

Notre-Dame’i kirik

Kuulus Notre-Dame’i kirik on rahvusvaheliselt tuntud kõige ilusama ja unikaalsema arhitektuuriga. See keskaegne vaatamisväärsus on ainulaadne, kuna siin toimusid ka paljud ajaloolised sündmused. Kirik on avatud kõigile neile, kes soovivad selle ajaloolise ja kultuurilise ilme kogeda.

Arc de Triomphe

Arc de Triomphe on Pariisi üks suurejoonelisemaid vaatamisväärsusi. Selle arhitektuuriline ilu on ainulaadne ning see oli loodud selleks, et pärjata Napoleoni võidurikkaid lahinguid. Võite ka tippu ronida ja nautida vaateid linnale ning seista üle maailma kõige kuulsamate elanike hauas.

Versailles’i loss

Pariisist vaid mõne kilomeetri kaugusel asub Versailles’i loss, mis on kuulus oma ajaloolise arhitektuuri ja kunstiväärtuse poolest. Lossis on võimalik nautida lõbusat ja rahulikku päeva, jalutada ilusates aedades, maitsta Prantsuse erinevaid kulinaarseid roogasid ja palju muud.

Wine tasting

Pariisis on võimalik nautida erinevaid veini degusteerimise võimalusi. Prantsusmaa on tuntud oma erinevate ja maailma parimate veinide poolest. Veini degusteerimine on hele ja meeldiv viis nautida Pariisi õrnust ja elegantsust.

Rue Cler Market

Kui otsite klassikalisi Pariisi tänavaid ja Prantsuse külapeo õhkkonda, siis on Rue Cler turul käia ainulaadne elamus. Siin müüakse Pariisi kohalikke tooteid ja sööke. Toit on parim ning saate nautida maitsvaid Prantsuse saiakesi ning juustu.

Käivitage oma unistuste reis Pariisi!

Pariisi külaskäik on alati unistuste puhkus. Sellel reisil saate nautida põnevust, ajalugu ja kultuuri, mis kogu linna täidab. Kui olete otsustanud Pariisi külastada, siis on tähtis, et alustaksite oma reisi minu poolt pakutud kohtadest. Nende vaatamisväärsuste külastamine muudab teie Pariisi reisiplaani lihtsamaks, samas kui nende meeldejäävad kogemused jäävad teie mällu kauaks ajaks. Alustage oma unistuste reisi Pariisis ning koguge unustamatut kogemust ja mälestusi, mis jäävad kogu eluks.

Veel.