Nullkulu

Nullkulu

mida teha napolis?

Mida teha Napolis?
Napolis on nii palju tegevust, et mõnikord on raske otsustada, mida teha. Meie siinjuures läheme läbi mõned populaarsed võimalused, et saaksite teha parima valiku oma reisi jaoks.

Lähme avastama Napolit ja selle ümbruskonda!

Tutvuge Pompei varemedega
Pompei varemed on UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluvad ja on oluline osa ajaloost. Kogu linn on põhimõtteliselt muuseum ja aastas külastab seda üle 2,5 miljoni turisti. Varemete vaatlemine on täiesti võimalik ja tasuv ajaviide. Varemetes on näha huvitavaid fresko- ja mosaiikkompositsioone, mis kunagi kaunistasid elumaju. Teave kõigi kohtade kohta on saadaval Pompei arheoloogiamuuseumis.

Sööge parimat pitsat maailmas
Näib, et maailmas pole ühtegi koht, mis teeks paremat pitsat kui Napoli. Kohalikele ja turistidele meeldib väga pitsat süüa. See on kujunenud populaarseks turistide meeliskohaks, sest see on odav ja teeb teie maitsemeeltele head. Kui teile meeldib pitsa, minge kindlasti Piazza del Plebiscitosse. Seal saate proovida pitsat L’Antica Pizzeria da Michele’s, mis on kuulus oma pitsade poolest alates 1870-ndatest aastatest.

Ujuge Posillipo randades
Asub mere ääres, Napoli kõrval asuval Posillipo rajoonil on hämmastav loodus. Posillipo randades on väga populaarne veega seotud tegevus, nagu snorgeldamine, sukeldumine, paadisõit, purjetamine ja palju muud. Kõige parem aeg ranna külastamiseks on suvekuud, kui saad nautida kaunist loodust ja meeldivaid merejulgeolekusid.

Külastage Napoli kunstimuuseumi
Nii harrastajad kui ka kunstisõbrad naudivad Napoli kunstimuuseumi. Muuseumis on üks Euroopa kõige olulisemaid antiikseid fossiile kogusid, sealhulgas Vatikani muuseumite mütsiraamat. Skulptuuridest, maalidest ja muudest kunstiteostest tulevad ammendamatud teadmised. Kuna muuseum on eriti arhitektuuriliselt erilise värava poolt kadestanud, on sellest saanud üks turistide lemmikkohti.

Imestage panoramat Capri saarelt
Capri saar on tuntud oma looduse ja arhitektuuris ägedate vaadete poolest. Lisaks imeilusatele ilusatele vaadetele saab pakkuda ühe hea seikuseime. Kui soovite Capiri oma reisipagasisse panna, siis võtke kindlasti nõu, mis on eelmisel punktil – Posillipo randades. Capri saarelt avaneb teile üks suurepärane vaade Napoli linnale ja merele.

Kokkuvõtteks
Nagu näha, on Napolis palju teha. Kas olete huvitatud ajaloost, mere tegevusest, kohvikutest, arhitektuurist või lihtsalt uudishimust, Napoli pakub seda kõike. Loodetavasti selles artiklis olevad valikud aitavad teil paremini mõista, mida Napoli on võimeline pakkuma. Nautige oma reisi!

Veel.