Nullkulu

Nullkulu

mida teha naistepäeval?

Meie armsad daamid, naistepäev on jälle käes! Ja sel päeval lubame keskenduda ainult naistele ja nende väärilise tähelepanu pööramisele. Me tahame teha sellest päevast erilise, aga mis on kõige parem viis seda teha? Siin on mõned vihjed, kuidas peita ära mõned hinnalised hetked ja luua omamoodi naistepäeva pidustused.

Üllata oma ema lilled- miks mitte tuua talle lilled voodisse hommikusöögi ajal, et ta võiks alustada päeva naeratades? Kuna tõenäoliselt kõik lillepoed on naistepäevaks ülerahvastatud, siis varu aega ning telli lilled juba varakult ette.

Külasta spaad- tähistades naistepäeva hoolitse enda eest eriti hoolikalt. Kasuta võimalust külastada spaa, lõõgastuda soojas vees, masseerida oma keha ja meelt.

Üllata oma sõbrannasid- tõenäoliselt on sul mõned sõbrannad, kes saavad ka ise midaiganes päeva pidada. Üllata neid hommikusöögiga või korralda neile midagi meeleolukamat, sest üheskoos on kõik alati lõbusam.

Tee midagi uut- mõnikord on hea teha asju, mida me tavaliselt ei tee. Külasta kohta, kus sa ei ole varem käinud, tee midagi uut omavalmistatud toidu valmistamisega, joonista või lammuta oma vana riidekapp uueks ja kaasaegsemaks.

Tervislik toitumine- nädal enne iga suuremat pidu tasub proovida veidi tervislikumat eluviisi. Tervislik toitumine ning kehaline aktiivsus annavad tunde, et oled midagi õigesti teinud ning aitavad ka meeleolu tõsta.

Kinkekaardid aitavad- kui pole täiesti kindel, mida kellelegi kinkida, saavad alati abiks olla kinkekaardid. Võibolla sobiks keegi katsetada uut restorani või külastada ilusalongi. See on hea viis üllatada ennast või kedagi teist ilma palju vaevata.

Lepi oma sõbrannadega kokku- paljud naised elavad kiire elutempo juures ning tähtsad kohtumised lihtsalt ununevad. Eriti naistepäeva puhul peakski leppima kokku ka jätkuvad kohtumised, et saaksid üksteise elus osa võtta.

Osale üritusel- paljud kauplused ja kohvikud võiksid naistepäeva vahva ürituse korraldada. See on hea viis ühendada oma sõbrannadega jalutuskäik linna peale või nädalavahetus koos kvaliteetajas.

Õpi midagi uut- Tahad üllatada ennast täiesti uute oskustega, siis on naistepäevaks paras aeg võtta õppetunde! Näiteks võid kaaluda tantsutundidele minekut, maalimisõpet või uue keele õppimist.

Olge iseendale lahke- kõige olulisem on meeles pidada, et oled iseenda jaoks lahke. Kui oled otsustanud, mida teha, siis võta aega ja lase ennast enda päeval võimalikult palju kinni püüda.

Me usume, et olete nüüd naistepäeva juba täitnud tunnetega, et see pidustus võib olla tõeliselt eriline. Täpikult, kui see on päev, kus saate ennast hellitada, aga ka austada teisi naisi. See on päev, kus päikese käes olev elu helendab alati erksamalt – eriti eriti naistepäeval! Oleme kindlad, et leidsid midagi uut ja põnevat tänaseks päevaks nautimist. Naistepäeva teile!

Veel.