Nullkulu

Nullkulu

mida teha münchenis?

Mida teha Münchenis – põnevaid tegevusi ja populaarseid vaatamisväärsusi

München on üks Saksamaa kaunimaid ja rikkalikke linnu. See on rikka ajalooga linn, mida on rikastanud kunst, kultuur ja arhitektuur. Lisaks auhinnatud õllele ja maitsvatele roogadele pakub München külastajatele palju avastamisrõõmu. Selles artiklis räägin, millised on parimad tegevused ja vaatamisväärsused Münchenis, et aidata teil planeerida ideaalset reisi.

Vanalinnas ringi jalutamine

Müncheni vanalinn, mida kohalikud kutsuvad “Altstadt”, on üks linna populaarsemaid kohti. See on täis ajalugu, arhitektuuri ja kultuuripärandit. Vanalinna süda on Marienplatz, kus saate näha kuulsaid kellatorne, Neitsi Maarja veergu ja uusgooti stiilis raekoda. Samuti on seal palju kauplusi, kohvikuid ja restorane, kus saate nautida maitsvat Saksa toitu.

Külastage Müncheni muuseume

Münchenil on palju suurepäraseid muuseume, mida pole mitte ainult huvitav külastada, vaid ka harivad. Kunstiajaloolise muuseumi teaduskeskuses saate uurida keskaegseid kunstiteoseid ja õppida Saksamaa ajaloost. Teine huvitav muuseum on Saksamaa Rahvusmuuseum, kus saate imetleda kunstikogusid alates antiiksest kuni kaasaegsest ajastust. Kõikjal on interaktiivsed eksponaadid ja temaatilised näitused, mis panevad külastajad avastama nende sisemise ajaloolase.

Naudi vapustavat vaadet Müncheni linnale

Kui soovite vaadata Müncheni suurejoonelist vaadet, siis valige üks linna kõige kõrgematest vaatamisväärsustest. Munich Olympic Stadium on üks neist, kus on rõdu vaatega linnale. Olypia torni saate imetleda hämmastavat panoraamvaadet kuni 285 meetri kõrgusel. Mõlemad on suurepärane viis linna vaatamiseks ühest kohast väljastpoolt.

Külastage kuninglikke paleesid

Bayerni linnapealikutest kuningad ehitasid Müncheni kauneid paleesid, mis on tänaseni täiuslikud. Neuschwansteini loss ja Linderhofi loss on kaks kuninglikest paleest, mis on vaid lühikese autosõidu kaugusel Münchenist. Mõlemad paleed on ehitatud 19. sajandil Barokk- ja Rokokoo stiilis ning sarnanevad muinasjutumõõtmega lossidega. Nad on ideaalsed, kui soovite ajas tagasi minna ja nautida hingematvat ilu.

Koguge ooperikogemust

Müncheni ooperimaja, “Bayerische Staatsoper” on kuulus oma kõrgetasemeliste esitluste poolest. See on Saksamaa üks tähtsamaid ooperimaju, kus saab nautida rahvusvaheliselt tunnustatud esitlusi. Ooperimajal on suur kogu kaasaegse muusikateatri kohta, mida on kogunud kogu maailm. Elava muusika, muusikalise lavastuse ja ainulaadsete kostüümide koosmõju loob unustamatu elamuse.

Linnapargide külastamine ja jalutuskäigud

Müncheni linnapargid on suurepärane viis looduse nautimiseks ja jalutuskäigu tegemiseks. Englischer Garten on Müncheni suurim linnapark, kus saate nautida avalikku muru, jõudu ja rahulikku õhkkonda. Lisaks on seal juga, järved ja pagoodid, kus saate rahu leida ja mõtiskleda. Rohkem kaasaegsem lisandus linnapargi katekooriasse on Olümpiapark – park vana Olümpia staadioni alal, kus võib lisaks parkimisele käia kinodes, restoranides ja veepargis.

München on suurepärane koht väsinud ja stressis inimestele. Linn on täis kultuuri, kunsti ja ajalugu ning pakub külastajatele palju avastamisrõõmu. Külastades neid kohti, millest ma ülalpool rääkisin, leiate end Saksa kultuuri, toidu ja elu tunnetuses koos võluva linna iluga. Kindlasti sellega lõpeb ainukordne kogemus, mida teie ja teie lähedased igavesti mäletavad.

Veel.