Nullkulu

Nullkulu

mida teha moskvas?

Mida teha Moskvas – põnevate ideede nimekiri aktiivseks puhkuseks

Moskva on kindlasti maailmalinn, mida peab külastama vähemalt korra elus. See on täis ajalugu ja kultuuri ning esindab Venemaad kui üht suurimat ja ilusamat riiki maailmas. Siinkohal pakume põnevate ideede nimekirja, mida seal külastades kindlasti teha. Siit leiad erinevaid soovitusi, kuidas külastada Moskvat, näha selle inimesi, nautida selle loodust ja kogeda emotsioone, mida linn pakub.

Ajalooga küllastunud Kreml
Kreml on linna süda ja üks kõige ajaloolisemaid ja tähtsamaid vaatamisväärsusi. Kreml asub Moskva jõe kaldal ja on eraldatud kõrge müüriga. Seal näete Vene-Euroopa ajaloo olulisemaid sümboleid – Kremlit. Selle territooriumil on palju häälekat ajalugu: Tsar Ivan III varemetest, kõigile tuntud Vene kosmoseprogrammi loomine; lisaks on seal ka mitmeid galeriisid ja muuseume. Lisaks saab nautida suurepärast vaadet Moskvale.

Vene Geograafia
Geograafia on armastusteema, mis ühendab paljude inimeste elusid ja armu Moskvasse. Venemaa pealinnas võib leida geograafilisi ja ajaloolisi museume, kus saab koguda teadmisi geograafiast ja kosmoseuuringutest. See on muuseum, mis pakub linna ja selle asutuse vaimu kirevust. See paik asub Lomonossovi nimelise ülikooli unikaalses hoones, kes on üks parimaid Euroopa õppeasutusi geograafia hariduse alal.

Marsruut Moskva jõel
Moskva jõgi on üks ilusamaid jõgesid maailmas ja seda lausa tuleb näha ja kogeda. Pealegi saab seda teha rahulikult ja mõnusatel tingimustel joogivõlvide all, avatud päikeseterrassidega ujuvvahendites. Loomulikult võite tutvuda ka Moskva kauneimaid kohti jõe ääres, nautides stiilset restorani õhtusööki, kuulates samal ajal häälekülgset muusikat, mida esitavad moskvalased.

Neve majandus- ja kultuurikvartal
Moskvaga tutvumine võib viia Teid ka majandus- ja kultuurikvartalisse Neve. Seal ehitasid ettevõtted ja kodanike valitsus ühte linna uhkusesse, igas mõttes kõrghoonete seriaali. Need on kõik tehnoloogiliselt moodsad kõrghooned, mis loevad pealinnaga uuele tasemele. Kvartalil on suurepäraseid restorane ja kauplusi. Peale selle saab peale kultuurielamuste nautida ka tänavamüüjatega rumalainekuni sattumist.

Moskva Rahvusvaheline Ärimajandusfoorum
Rahvusvaheline Ärimajandusfoorum Moskvas on tõeline kogemus, kuhu lisaks ärimeestele kogunevad ka mõeldud inimesed “sinisest tema”. Sellest aastast on see piiratud ainult peale Venemaa kodanikke ka välisriikide kodanikele. Seda Foorumit peetakse suursündmuseks Venemaa majanduselistes ringkondades ja majanduse teemat arutavad tippspetsialistid üle kogu maailma. Osalejate hulgas on ka tuntud inimesi, see teeb antud üritusest ka kultuurielamuse.

Puhkamine Moskva pargis
Moskva on koht, kus paljud võivad leida lõõgastust erinevatel viisidel, just nii nagu nad vajavad. Siin on mereliivarannad, pilvelõhkujad, käsitööpoed, kirikud ning ka palju parke, mida külastada. Mõni parimaid olemasolevaid Moskva parke on Sokolniki ja Gorki park, kus saab nautida loodust, tervislikke ja lõõgastavaid tegevusi erinevates vormides. Näiteks piknik ja pallimängud, ujumine, keeglilaua mängud ja discgolf.

Mida teha Moskvas
Moskva on suur linn ning selle puhul on valikuvõima üheskoos palju. See linn pakub palju erinevaid tegevusi, kõik väljavalitutele just oma maitsele. Kuigi linn võib tunduda kohati suur ja hirmutav, siis kätkeb ta endas suurt hulka võimalusi, mis avab uksed seiklusteks ja kogemusteks. Kindlasti tasub Moskvasse tulla erinevateks puhkuseks.

Veel.