Nullkulu

Nullkulu

mida teha minskis?

Mida teha Minskis: Rikkalike kultuurikogemuste otsingud Valgevene pealinnas

Minsk on turistide jaoks vähekülastatud sihtkoht, kuid sellel on palju pakkuda. Võib-olla ei pruugi see olla esimene linn, mis tuleb Euroopas meelde, kuid see on kindlasti väärt külastamist. Minsk on õigustatult nimetatud Euroopa viimaseks Nõukogude pealinnaks. Seda linna iseloomustavad mitmed suured ristmikud, monumentaalsed hooneid, laiad tänavad, sõbralikud inimesed ja hämmastav kultuur. Kui soovite külastada erakordset linna, kus on palju ajaloolist ja kultuurilist tähtsust, siis võib Minsk olla teie ideaalne järgmine sihtkoht. Olles pigem ebatavaline ja vähetuntud linna sihtkoht, on siin palju põnevat tegevust – alates ajaloost ja arhitektuurist kuni ülihea toidu ja elava kultuuri poolest. Kõigile, kes soovivad Minskit külastada, oleme kogunud kõige põnevamad tegevused, kuhu võiksite end sisse sukeldada.

Ajaloohuvilistele

Minsk on mõeldud ajaloohuvilistele. Linnas on palju ajaloolisi paiku, mis võiks teile huvi pakkuda. Üks sellistest paikadest on Saint-Simon või Minskaja Virtsi kirik. See ristkülikukujuline hoone sai oma nime ühe ristiinimese järgi, kelle nimi oli Simon. Selle kiriku ehitamisel kasutati palju punast tellist, mis annab fassaadile erilise välimuse. Kirik oli hävitavates ilmastikutingimustes kannatanud, kuid pärast põhjalikku renoveerimist on see nüüd säilitatud ajaloolise juveelina. Teine koht, mida saate külastada, on Suur sünagoog. Suur sünagoog on tuntud kui Dzietsviatсki tänaval asuv Minskaja gora, mis oli enne Teist maailmasõda kogu Väikevenemaa suurim religioosne hoone. Selle struktuuri tõttu sai Suur sünagoog kõigi juudi rahvaste ühtsuse sümboliks. See sünagoog on tänaseni üks Haruteedest, Vana ja Uue Testamendi piibel koostab muudatusi. See on külastamist väärt.

Arhitektuurihuvilistele

Minsk on tuntud monumentaalse arhitektuuri poolest. Siin on peaaegu igal tänaval vanadest Nõukogudeaegsetest hoonetest taassündinud muundatud kaasaegsetele ja uutele hoonetele. Üks sellistest hoonetest on Minski Rahvuslik Raamatukogu. Hoone esimene osa ehitati 1922-1926, kuid lõplik kuju sai sellest alles 2006. aastal. See hoone on ausalt öeldes silmapaistev. Raamatukogu hoone võib meenutada suurejooneliselt kaasaegset paleet, mis on külluslike kullatud sammaste ja keraamiliste mosaiikidega kaunistatud. Kui naudite vaateid kõrgendatud positsioonilt, siis minema hoone katusele. Katusealt paneb avanev vaade linna piirkondadesse sisse.

Kultuurinõrk-huvilistele

Minsk on tuntud oma rahvusköögi poolest, mis on kogu maailmas laialt levinud. Kohalik tuntud roog on siga tallega – valgevene keeles nimetaema traditsiooniline suur roog, mis vastab klassikalisele kontserdi jaoks. Samuti ei tohi unustada “denvinki” – kodus valmistatud kooke – ning õlut, mis on Minskis siinne ehitatud restoranide külastanute seas eriliselt populaarne. Need toidud on tõeline nauding kõigile, kes armastavad head toitu.

Huvilistele, kes otsivad meelelahutust

Minsk on tuntud oma ööeluga. Siin on palju toredaid baare ja ööklubisid, kus vabal ajal aega veeta. Üks sellistest kohtadest on enamus linna ja tervet riiki tuntud Platinum ööklubi. Platinum ööklubi on Minski ööelu süda – kas soovite kuulata elavat muusikat või vaadata hämmastavat showd, saate seda teha. Üks teine ebaharilik koht, kus saab nautida õhtut, on R13 meelelahutuskompleks. Kompleks moodustub ikoonilisest Ratonoboy klubist, samuti teatrist, Stolichny klubist ja Popkovnik restoranist. See üldine koht on öiseks lõbustuskompleksiks.

Kokkuvõte

Ühendades ajaloolise, kultuurilise, gastronoomilise ja meelelahutusliku külje, on Minsk külastamist väärt rikas linn. Kuigi see pole esimene mõte, kui mõtleme Euroopa reisi place’de peale, on see kindlasti seda väärt. Linna hiiglasliku monumendi-liignimede kaasaegse infrastruktuuriga sotsiaalsetest üritustest tema restoranides laiale valikule söögikohtadest, on teil siin palju kogemusi – kaunist arhitektuurist ja kohalikust kultuurist kuni põneva ööpäevani. Kui olete huvitatud ajaloost, arhitektuurist, kultuurist või lihtsalt uuest kogemusest, leiab Minsk teile midagi pakkuda ning külalisi vaadates järjest rohkem hakkab külastama, ei pruugi see üks peagi enam olla Euroopa vähemnõutud sihtkohtadest.

Veel.