Nullkulu

Nullkulu

mida teha miamis?

“Mida teha Miamis” – parimad kohad ja tegevused Miami külastamiseks

Miamis viibides on palju teha ja rohkelt vaatamisväärsusi, mis võivad külastajaid intrigeerida. Alates selle linna ajaloost ja kultuurist kuni looduse ja ööelu imetlemiseni – siin pole kunagi igav. Selle artikli abil saate tutvuda Miamis viibimise parimate paikadega ja selle pakutavate võimalustega. Olgu selleks söögid-joogid, seiklusmatkad, muuseumid või ööelu, Miamis on kõike – ja me aitame teil leida kõige sobivamaid valikuid.

Miami päikeseloojang rannal

Algatuseks ei tohiks te Miamis viibides jätta kasutamata võimalust päikeseloojangut rannal vaadata. Kui te naudite romantilist kohtingut või hoopis perega aega veeta, on Miami rand ideaalne koht. Õhtuti on temperatuur mõnus ja rannad on peaaegu tühjad. Need ilusad vaated ja rannad tahavad külastamist, miski ei suuda seda ületada.

Lõunasöök Little Haiti ookeani ääres

Kui otsite dünaamilist ja õdusat kohta, kus maitsta autentset Haiti toitu, siis peaksite kindlasti minema Little Haiti ookeanirannas asuvasse Bo Legz söögikohta. See koht on kuulus Haiti köögi parimate kogemuste poolest, mida Miami on pakkuda. Menüü pakub maitseelamusi nii liha- kui ka taimetoidu armastajatele.

Lennu supraauto või muidu!

Näituseks Miami kiirenduskursusel võidusõitmine on beebiboome YouTube’is ja sotsiaalmeedias, see on meesseikluse tüüpi asi, kuid miks mitte seda teha siin päris elus. Kui olete vähegi tühijooksik, siis on see parim vaatamisväärsus Miamis – kõrgeoktaaniline sõitja unistus! Valik on suur, supraautodest ATVs kontseptsioonikõnniteede, aga üldiselt kõik täielikult ohutud ja kõigile vaatamisväärsuste peamistele kohale.

Külastage Venetia tower klubi

See klubi asub Miami Beachis ja on tuntud oma erilise retrostiilis. Venetia Tower Club pakub maitsekalt serveeritud toitu ja jooke, mis sobivad nii veganitele kui ka lihafännidele. Ozarki järve “Flight of the Phoenix” stiilis baar ja restoran on ainulaadne. Baarist saate imeliselt imetleda Miami siluetti üle ookeani, toidu vastavalt lugusid, on väga maitsekate maitsetega ja serveeritakse kirkas lauas, mis sobib ideaalselt romantiliseks õhtusöögiks.

Art Deco ajalooline ekskursioon

Selleks, et näha Miami ajaloolisi pilvellahkujaid ja maju, tuleb teha Art Deco ajalooline ekskursioon. Miami Beachi tänavatel on suurim kogumik 20. sajandi stiilipuhtaid maju ning turistidele on sellest kujunenud üks peamisi vaatamisväärsusi.

Bayside Marketplace’i külastamine

Piirkond asub kesklinnas, Bayfront Parki lähedal. Paikneb veealune kalaturg ja käsitöökaupluste, rõivaste, jalanõude ja kaubamajade kauplused. Bayside Marketplace on kahte tüüpi atraktsioon – esimene on kaunistatud butiikidega, kus leiate ainulaadseid meeneid või kingitusi oma kallitele, ja teine koosneb merevaatega restoranidest ja kohvikutest. See koht on ideaalne koht söögi pausideks.

Nature Preserve Green Cay`i matkarada

Kas soovite põgeneda üha kiirenenud elutempost ja tutvuda Florida rikkaliku loodusega? Visake pilk Nature Preserve Green Cay jalgrajale, kus saate tundide kaupa loodust ja loomi jälgida. Ideaalne kogu perele! Selle teekonna jooksul võite näha flamingosid, alligaatoreid ja muid loomi, kes omavad kaunilt hooldatud parki.

Wynwood Walls

Kui olete huvitatud tänavakunstist, siis külastage kindlasti Wynwood Walls’i. See on suuremko iganädalane pooltund, mis annab rohkem teavet kunstiteoste kui mõni muu kogu Miamis. Esitades juhtivaid kohti Miamis The Wall The Wall, & ldquo; Interaktiivne tent The Walls, seda kohta saab öelda. Kuulus kaubandus messingihävitus, bars, kohvikud ja poed, nii et kui olete linn uurinud, on hea päevatööd.

Miami Seaquarium

Miami Seaquarium ei pea pikka sissejuhatust, see on tõeline Miamu klassika koostis – kaunilt puhutud delfiinid, hästi hooldatud kalarestoraanid ning otse loomaaias asuvad kallimad akvaariumid sobivad nii lastele kui ka täiskasvanutele. Peaksite planeerima vähemalt pool päeva Seaquariumi külastuseks, kus saate vaadata ka orki elava etendust või ujuda koos hobuste / delviinidega.

Miami ööelu

Kui reisite koos sõpradega, siis on Miami ööelu kogemine ilmselt kohustuslik. Siin on teile mitmeid võimalusi alates ööklubidest, baaridest kuni rannapeodeni. Tavaliselt alustatakse varake rohkem kalameesbaare ja süüa serveeritakse kuni samaaegselt ka poole ööni. Loomulikult on õige valikude ja läbimõeldud ideede pakkumine osa parimatest võimalustest ja ööklubidest.

Kokkuvõttes

Miamis on palju vaatamisväärsusi ja tegevusi ning kindlasti tasub neist paljusid külastada. Sealhulgas on rannad, söögikohad ja ööelu. Kuid ka väljaspool linnapiire on palju võimalusi, et võite näha mõnusat kultuuri ja rahulikku loodust! Miamis võib igale külastajale leida palju põnevaid elamusi – vaid valige välja just teie jaoks sobivad!

Veel.