Nullkulu

Nullkulu

mida teha mauritiusel?

“Mida teha Mauritiusel: kümme suurepärast ideed”

Mauritius on suurepärane koht, kus nautida puhkust ja avastada uusi seiklusi. Seal on nii palju teha ja näha, et võib olla raske otsustada, mida kõike oma ajaga ette võtta. Sel põhjusel oleme kokku kogunud kümme suurepärast ideed, et aidata teil oma reisi planeerida ja maksimaalselt ära kasutada.

Snorgeldamine ja sukeldumine

Mauritius on suurepärane koht nii snorgeldamiseks kui ka sukeldumiseks. Rannikul on palju erinevaid korallrahne ja veetaimi, mis muudavad selle ideaalseks sukeldumiskohaks. Neil, kes on rohkem huvitatud veepinnal ujumisest ja avastamisest, on võimalus snorgeldada, et näha värvikat ja elavat veealust maailma.

Külastage Chamarel’i juga ja maa-aluseid vulkaanilisi koopaid

Chamarel’i juga on suurepärane koht, kus veeta päev ja nautida ilusat vaadet sinisele veekogule ja ümbritsevatele mägedele. Pärast seda võite minna külastama maa-aluseid vulkaanilisi koopaid, kus saate näha hämmastavaid stalaktiite ja stalagmiite.

Jalutage Vahekaug-Tamarinis

Vahekaug-Tamarin on suurem kui enamik linnaosasid ning seal on korralikud jäätisekohvikud ja erakordne rand. Tamarinis on võimalik ka delfiinivaatlusi teha ja vaadata imelist ilu ümbritsevaid kaljusid.

Minge saare ringsõidule

Saare ringsõidul näete suurepärast vaadet ookeanile ja avastate põnevaid kohti, millest paljud turistid teadlikud ei ole. Tänavad on kitsad, kuid kena ja ilus, nii et saad nautida reisi kirglikult!

Tehke päevareis Ile aux Cerfesse

Ile aux Cerf on suurepärane koht, kus nautida rannapuhkust. Saate päikeselisel päeval nautida värsket mereõhku, võtta ette mängulisi veespordialasid, piknikut pidada ja kohalikke spetsialiteete nautida.

Mine Black River Gorges’i rahvusparki

See rahvuspark on kuulus oma joastike, looduslike jõgede ja haruldaste loomaliikide poolest, mis selles piirkonnas elavad. Kuna piirkond asub suhteliselt kõrgel, on siin palju rohelist ja ilusat taimestikku.

Minge Le Morne’i rannale päikeseloojangut vaatama

Le Morne’i Liivakivimite rannal avaneb suurepärane vaade päikeseloojangule. Rannas on palju veesporti tegevusi, seega võite koos pere ja sõpradega nautida lõõgastust ja päikese käes ujumist.

Snorgeldage vesiputoukates

Kui otsite midagi uut ja huvitavat proovida, siis snorgeldamine vesiputoukates on suurepärane valik. Vesi on selge ja puhas ning putoukate all oleva koralli ja liiva maailm on hämmastav.

Käige muuseumites ja kunstigaleriides

Mauritiusel on palju põnevaid muuseume, mis tutvustavad piirkonna ajalugu ning rahva kultuuri ja pärandit. Samuti leidub ka kunstigaleriisid, kus on võimalik näha erinevaid maale ja skulptuure.

Külastage erinevaid turgusid

Mauritiusel on palju erinevaid turgusid, kus on võimalik osta kohalikke tooteid. Kui soovite näha mitmekesisust ja osta külluslike kaupu, on võimalik külastada Grand Baie turgu, Quatre Bornes’i turgu või Port Louis Marketit.

Kokkuvõtteks võime öelda, et Mauritius on suurepärane koht puhkuseks ja avastamisteks ning siin on midagi igaühele. Tegemist on tõeliselt ilusa, looduslikult rikka ja põnevaid vaatamisväärsuste poolest läbi imbunud piirkonnaga!

Veel.