Nullkulu

Nullkulu

mida teha marokos?

“Mida teha Marrakechis” – Rännates Maroko linnas

Marrakech on Maroko linnaelu igavene puutepunkt. Võluva atmosfääri, müstilise ilu ning rikka kultuuri poolest on Marrakech muutunud turistide jaoks populaarseks sihtkohaks. Kui olete huvitatud selles linnas avastamisest ja kogemuste otsimisest, siis see artikkel on just teile.

Mägesid ümbritsev Marrakech on populaarne sihtkoht enam kui kümme miljonit turisti kasvava külastajate arvu tõttu. Maroko linnas toimuv festival ja paljud muud atraktsioonid köidavad lisaks turismile ka kultuurihuvilisi kogu maailmas. Selle linna külastamisel on tähtis märkmik ja kaamera, kuna Marrakech jääb igaveseks kaunis silmade ette.

Loomulikult, kõik Marrakechi vaatamisväärsused ei ole võrdse väärtusega. Ainult kõige populaarsemate kohtade uurimine võib turistil jätta teisi kauneid paiku teadmata. Sellest artiklist saate juhised Marrakechi kõige huvitavamate kohtade külastamise kohta.

Djemaa el Fna

Djemaa el Fna on Marrakechi keskmel asuv väike väljak. See on linnaelu keskus, kus asub kohalik turg, kus saate osta Maroko toite ja palju muud vajalikku. Päeval on väljak rahulik, aga päikeseloojanguga väljak muutub rahvamassist rahutuks meelelahutusetenduste kaudu. See koht on külastamist väärt vahetult pärast päikeseloojangut.

Bahia palee

Bahia palee ehitati Maroko teise sultani Ahmed Ben Moussa jaoks 19. sajandi lõpus. See palee on kujundatud Vahemere stiilis ning sisaldab paljusid kauneid terrasse, hooneid ja siseõuesid. Külastage kõiki siseruume ja ärge jätke vahele ka Arvukas, eksootiliste taimede piirkond.

Saadi dünastia hauakamber

See hauakamber, mis asub El Kasbahis, on olnud Maroko kõige olulisem monument juba rohkem kui kolmsada aastat. Ta asub maa all ning sisaldab saadide ja kõigi nende perkide ja tütarte jääke. Koht on tõeliselt ilus ning pakub võimsaid võimalusi ajalooliseks õppimiseks.

Koutoubia mošee

Koutoubia, mis asub Djemaal el Fna lähedal, on Marrakechi kõige kuulsam ja suurejoonelisem kõigi mošeede seas. See oli inspiratsiooniks ka teistele samalaadsetele mošeedele. Koutoubia dalai-lama kraniidi põhjal ehitatud minaret on nii kaunis kui ka muljetavaldav ning peaks teie Marrakechi reisikavas kindlasti olema.

Jardin Majorelle

Jardin Majorelle on Maroko linna üks väikesemaid rohelisi oaase. See koht oli algselt ette nähtud aia seisukohalt unikaalse taimestiku jaoks. Pauline Bowden ekslusiivselt taimede, kaktuste ja paljude muude liikide ekspordiks. Pärast Bowdeni surma omandas selle Yves Saint Laurent oma Yves Saint Laurenti majaga ja lõi aias väljanägemise, mida näete täna. Garten Majorelle on ka teiste ilusate kohtade seas Marrakechi külastamise kõrgpunkt.

Maroko muuseum

Marrakechi muuseum asub Maroko palee lähedal. Siin saate näha põnevaid teoseid, mis on pärit Maroko kunstnike poolt. See on koht, kus saate õppida üle sajandite vana Jaagupi kultuuri kohta. Muuseumi külastajatele on avatud palju uksi, mis muudavad ainult hariduslikku külastust asukohaks.

Soukid

Soukide külastamine Marrakechis on suurepärane kogemus. Siin on erinevaid erinevaid rõivaid, kosmeetikatooteid, toiduaineid ja palju muud. Soukide kauba hind on üldiselt kõrgem, kuid kvaliteet on seda väärt. Tee endale kingitus ja osta midagi täiesti unikaalset Marrakechist.

Lõppsõnad

Marrakech on tõesti ainulaadne ja ebatavaline linn. Selle maailma kuulsaim linn suudab külastajatele pakkuda üle eelduste ilusaid elamusi. Kasutage seda postitust iseenda reisi kavandamiseks Marrakechi ja kindlasti ei jäta see kogemus teid kunagi maha.

Veel.