Nullkulu

Nullkulu

mida teha malagas?

“Mida teha Malagas” – Kõik, mida pead teadma, et Malagase seiklusi täielikult nautida.

Malaga on üks Hispaania kõige populaarsemaid turismisihtkohti, kus pakutakse rohkelt elamusi ja kogemusi igale vanusele ja huvigrupile. Selle ilusa linna kodanikud on avatud ja sõbralikud ning on alati valmis jagama oma kultuuri ja traditsioone kõigile, kes selle koha avastavad.

Erinevate turismiettevõtete, muuseumide, restoranide ja kaubanduskeskuste rikkalik valik tagab, et iga külastaja saab endale meelepärase tegevuse valida. Selles artiklis jagame teiega põhjalikku teavet Malaga kohta ja jagame parimaid viise, kuidas seda kaunist linna avastada.

Alustame oma teekonda, avastades Malaga ilusat ajaloolist kesklinna. Siin on palju võimalusi nautida linnas jalutuskäiku. La Terraza de la Alcazaba on üks suurepäraseid kohti, kust saate nautida kauneid vaateid terves linnas. Siinsed ilmselt turismimagnetiks on kindlus Gibralfaro, kus saate väga ilusaid panoraamvaateid Malaga linnale ja rannale.

Kui otsite rahu ja vaikust, on lähedal asuv Park de Malaga hea koht meelerahu leidmiseks. Siin saate jalutada, nautida puudelikku õhku ja rahulikku õhkkonda. Kui soovite tutvuda linna kohaliku eluga, külastage turuplatsi (Mercado Central de Atarazanas), kus pakutakse teravaid ja maitsevaid toite, erinevaid kauplusi ja käsitöömeistreid.

Kui otsite ajaloohuvilistele tegevusi, võiksite kõigepealt külastada Malaga muuseumi ehk muuseumi Malaga. Siin saate hea ülevaate linnas toimunud sündmustest ja elust. Läheduses paikneb ka Roomlaste teater, mida peetakse Malaga vanima ajaloopärandi pärliks.

Lõpetamata meie ajalooülevaadet, ei saa me mainimata jätta katedraali, üht tingimata külastamist väärt paika. Katedraal, mis tuntud ka kui La Manquita, on ehitatud 16. sajandil Hispaania mošee kohale. Siin saate imetleda tüüpiliselt barokkstiilis arhitektuuri ja tähelepanuväärseid dekoratsioone.

Kui olete ajaloolistest vaatamisväärsustest küllastunud, on aeg jalakäijate alale ümber liikuda, mis praegu on Malaga üks kaasaegsemaid kohti. Siin ootab teid palju käsitööpoodide, kaupluste ja kohvikute valikut, kus saate istuda ja kuulata ooperit või nautida restorani sööke ja jooke.

Kui olete loodusarmastaja, siis on suurepärane võimalus külastada Malaga botaanikaaeda (Jardin Botánico) – see koht on absoluutne pärlineed igale loodusarmastajale. Siin saate nautida kaunikeneid roosasid ja valgeid roose, kuldsiile ja muid ilusaid taimi ning imetleda ka Morabae mägesid.

Viimaks, kuid mitte vähem oluline detail – pühapäeva hommikuti on kõik erinevad kohalikud turud nädalavahetuse suurimaks sündmuseks. Võite külastada San Francisco turgu (San Francisco Market, Avenida Principal de Pedregalejo), kus on igal nädalal valik värskeid puu- ja köögivilju, saiu, piparkooke ja maitseaineid. Lisaks on siin pakutakse ka otse talunikelt valmistatud käsitöönduskaupa.

Kokkuvõtteks, Malaga on kindlasti külastamist väärt! Siin saate avastada linna ilusat ajalugu, kultuuri, rikkalikku loodust ja head kööki. Meie artiklis jagasime teiega erinevaid võimalusi, kuidas Malagat nautida ja soovime, et te oma seiklused täielikuks rõõmuks peate.

Veel.