Nullkulu

Nullkulu

mida teha madridis?

Mida Teha Madridis: Kõik, Mida Peate Teadma Enne Külaskäiku

Madrid on Hispaania pealinn, mis on tuntud oma unikaalse kultuuri ja ajaloo poolest. See on linn, mis on täis ilusat arhitektuuri, maailmakuulsaid kunstikogusid, suurepäraseid restorane ja elava muusikaga tänavaid. Madrid on ka linn, mis pakub palju põnevat tegevust kogu perele. Kui te olete Madridi külastamas lähiajal, siis siin on mõned soovitused, mida teha Madridis.

Ajakava planeerimine

Enne Madridi külastamist on kõige parem planeerida oma ajakava. Madrid on suur linn ja võib olla väsitav, kui te olete sunnitud kõik olulised vaatamisväärsused ühe päevaga vaatama. Nii et mõistlik on jagada oma ajakava nii, et teil oleks piisavalt aega kõikide vaatamisväärsuste külastamiseks ja ka piisavalt aega lõõgastumiseks.

Parim aeg Madridi külastamiseks

Parim aeg Madridi külastamiseks on kevadel ja sügisel, kui ilm on mõõdukalt soe ja päevad on pikemad. Talvisel ajal võib ilm olla külm ja suviti võib temperatuur ulatuda üle 30 kraadi.

Külastage Madridi muuseume

Madrid on tuntud oma maailmakuulsate kunstikogude poolest. Kõige kuulsam on Prado muuseum, mis on koduks Hispaania suurimatele kunstnikele. Muuseumis on väljas mõned maailma kuulsaimad maalid, sh Diego Velázquezi Las Meninas ja Francisco Goya El 3 de mayo de 1808.

Teised muuseumid, mida tasub külastada, on Reina Sofía kunstimuuseum ja Thyssen-Bornemisza muuseum. Reina Sofía muuseum on pühendatud kaasaegsele kunstile ning sisaldab Salvador Dalí ja Pablo Picasso teoseid. Thyssen-Bornemisza muuseumis leiate laialdase kunstiteoste kogu, mis hõlmab erinevaid stiile ja ajastuid.

Puerto del Sol

Puerto del Sol on Madridi populaarseim koht, kus kohtuda ja lõõgastuda. See on koduks ka spetsiaalsele peaaegu puutumatule alale, kus autod on keelatud. Puerto del Sol asub Metsiku härja skulptuuriga. Mõned peamised turismiatraktsioonid selles piirkonnas on La Mallorquina maiustuste pood ja Popper Bar.

Lõunasöök Madridi restoranides

Madridi restoranide menüüs on midagi kõigile. Tuntud roogadest on Cocido Madrileño, Kroketti, Kallamarikud ja Tortilla Española. Suur osa restorane Madridis pakuvad menüüd, mis sisaldavad kolme käiku. Kui otsite suurepärast ja autentset Hispaania toitu, siis külastage kindlasti Casa Botín restorani. Restoran, mis on tuntud oma imelise roogade poolest, on avatud juba 1725. aastast.

Ja viimaseks, kuid mitte vähem tähtsaks on elav muusika. Madridi tänavail on palju tänavamuusikuid, kes pakuvad hubast õhkkonda. Kui otsite rahvapidustusi, siis külastage kindlasti Fiestas de San Isidro, millel on traditsiooniline tants ja muusika.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Madrid on linn, kuhu tasub minna. Võite nautida imelist kunsti, suurepärast toitu ja ka unustamatu elava muusikaga tänavat. Kuid arvestades linna suurust ja mitmekesisust, planeerige oma külastus hoolikalt. Vaatamata sellele, kas otsite ajalugu ja kunsti või lõõgastavat puhkust, Madridil on palju pakkuda.

Veel.