Nullkulu

Nullkulu

mida teha madeiral?

Mida teha Madeiral

Madeira on Portugalile kuuluv saar, mis asub Atlandi ookeani aegade poolkera lõunapoolses osas. Tuntud ka kui lillede saar, on Madeira kuulus oma ilusa looduse ja rikkaliku ajaloo poolest. Kui otsite põnevat sihtkohta, kus kombineerida loodust, kultuuri ning aktiivset puhkust, siis Madeira on kindlasti koht, kuhu peaksite minema.

Kuna Madeira on piisavalt suur saar, siis on siin ka palju erinevaid tegevusi. Siin on mõned ideed kohustuslike paikade ja tegevuste kohta, mida Madeiral külastades proovida.

Looduse Rikkalikud Vaated ja Leiutajate Galerii

Madeira on tuntud oma looduslike ilusate vaadete poolest. Te saate oma puhkuse ajal proovida teha mõned jalutuskäigud mägedes. Raskusastmele vastavalt on mitmesuguseid matkaradu. Te saate mägedesse sõita autos, rattaga või kõndida mööda vana tee, mis on nüüd matkatee. Mägede tippudelt kaunitest vaadetest saate puhata, nautida vaikust ja võtta suurepäraseid fotosid.

Kui teadus ja leiutamine on teie huvides, siis tasub külastada Madeira leiutajate galeriid. Galeriis on näha esemeid, mille leiutajad ja teadlased on valmistanud Madeiral. Galeriis on näha võimsaid leiud ja suurepäraseid tööriistu, mida kasutati hoonete ehitamiseks ja kaubanduse edendamiseks. Madeira on kaunis saar ja siin on palju võimalusi kauni ja huvitava looduse nautimiseks.

Avasta Madeira Kööki

Madeira söögid on kuulsad oma rikkaliku maitse poolest. Söögid valmistatakse kasutades saare kohalikke vürtse ja toiduaineid. On palju restorane ja kohvikuid, kus saate nautida Madeira maitsvat toitu ja jooke. Kindlasti peaksite proovima ka kohalikku brändit ja tippkvaliteediga Madeira veine.

Teadusuuringute Keskus ja Kalakasvatus

Kui olete põneva uurimistöö või bioloogia huviline, siis saate külastada Madeira teadusuuringute keskust ja kalakasvatust. Te saate õppida merebioloogia kohta ja kuidas karbid ja kalad kasvavad ning kuidas neid lihtsate vahenditega saab arendada. Siin õpid nägema ja märkama erinevaid kalu ja see on ka suurepärane koht, kus veeta perega aega. Looduse armastajatele Madeiral on palju võimalusi õppeks ja avastamiseks.

Madeira Botaanikaaiad

Kui olete huvitatud taimedest ja botaanikast, siis saate külastada ka Madeira botaanikaaiad. Köögiviljad, puuviljad, meditsiinilised taimed ja palju muud on olemas botaanikaaias. Siin saate tutvuda igasuguste kaunite, uute ja põnevate taimeliikidega. Aiad on kuulsad ka nende ilusate lillide poolest, seega on see suurepärane koht ka fotograafidele.

Aktiivne Puhkus

Kui tahad pisut ekstreemsust, siis Madeira on erakordselt hea koht, kus seda teha. Kohalike matka- ja matkavarustuse rentimine on saarel väga levinud. Proovige erinevaid oskusi, mida saate kasutada järgmisel matkal. Madeira on ka väljas väga soe ja niiske, nii et ärge unustage kaitsekreemi.

Kas otsite veelgi aktiivsemat puhkust? Minge sukelduma oma Madeira puhkuse päästjatega. Sukeldumine on saarel populaarne ja näete palju mereelu, sealhulgas kalu, delfiine, kilpkonni ja palju muud.

Madeira Muuseumid

Madeira kohta rohkem teada saada järgmistel programmides on võimalik külastada erinevaid Madeira muuseumid. Muuseumid sisaldavad saare ajalooga seotud ajalugu, sealsed traditsioone ja kultuure. Uurige rohkem Madeira arheoloogia ja teiste kultuuride suhtes. Muuseume on võimalik külastada eriti huvitavatest aladest erinevat nädalalõpu müükide ajal.

Sissejuhatus

Madeira on huvitav koht, mis on täis elamusi ja palju spagaate. Kui otsite suurepärast sihtkohta, mis pakub rikkalikku kultuuri, loodust ja aktiivset puhkust, siis on see kindlasti koht, kuhu peaksite minema. Siin on tutvustatud Madeira vaatamisväärsusi ja tegevusi, mis võivad teid aidata selle kauni saare ilu veelgi nautida. Tule ja naudi Madeira ilu!

Veel.