Nullkulu

Nullkulu

mida teha los angeleses?

Mida teha Los Angeleses?
Los Angeles on suur linn, kus on palju teha. Kui plaanite sinna reisida, on vaja varakult planeerida, milliseid vaatamisväärsusi külastada ja mida teha. Alljärgnevad nõuanded aitavad teil nautida Los Angelese kogemust kõige täielikumalt.

Alustage reisi rannikulinnadest
Paljud inimesed seostavad Los Angelest Hollywoodi, kuulsuste ja glamuuriga. Kuid linnal on palju pakkuda ka looduslikult kaunite randade näol. Santa Monica rand on üks populaarsemaid randu Los Angelese piirkonnas. Seal võib nautida palju tegevusi nagu surfamine, rannavõrkpall, ratsutamine ja jalgrattasõit. Samuti pakuvad rannikulinnad nagu Venice, Playa del Rey ja Manhattan Beach suurepäraseid merevaateid ning palju erinevaid meelelahutusvõimalusi.

Külastage kuulsuste ajalugu Hollywoodis
Hollywood on tuntud kui kodu paljudele kuulsustele ja filmidele. Paljud LA turistid käivad Hollywood Walk of Fame’i juures, kus on palju tuntud näitlejate ja muusikute tähti. Lisaks võite külastada ka Hollywoodi muuseumi, kus saate teada lähemalt staaride elust ja filmide valmistamise tagamaadest. Kui soovite kogeda tõelist Hollywoodi glamuuri, siis reserveerige laua restoranis Chateau Marmont ning naudige oma õhtut koos ilusate vaadetega ja hea seltskonnaga.

Külastage Universal Studios Hollywoodi
Mida teha Los Angeleses ilma Universal Studios Hollywoodi külastamata? Siin saate kogeda teatri magiat ja saate näha, kuidas filmid valmivad. Kõige populaarsemad atraktsioonid Universal Studios Hollywoodis hõlmavad The Wizarding World of Harry Potter’i, Jurassic World’i ja The Walking Deadi. Kui soovite rohkem teada saada selle kohta, kuidas filmid tehakse, võite osaleda ka giidituuridel või külastada filmistuudio liivapanuseid.

Mine Griffith Observatory’isse vaatlema tähsteramikku
Üks Los Angelese suuremaid vaatamisväärsusi on Griffith Observatory ehk vaatluskeskus. Siin saate vaadata taevasse ning näha tähemärke, planeete ja komeete. Samuti on taevasõbralikud funktsioonid, mis näitavad, kuidas planeedid ja tähed liiguvad. Te saate ka käia giidi juhitud tuuril ja näha erinevaid tähemärke ja tähtede rühmitusi.

Lähme jalgrattaga piki Venice Beach Boardwalki
Veel üks populaarne LA vaatamisväärsus on Venice Beach. Siin saate jalutada mööda Venice Beach Boardwalki, kust saate nautida hiiglaslikke liivaluiteid, kenasti kujundatud bangalosid ning meelelahutust tänavakunstnikelt. Kui soovite vaba aega veeta, siis saate rentida ka jalgratta või rulaga.

Minge shoppingule Rodeo Drives
Kas tunnete end Hollywoodi eliidi moodi? Rodeo Drive on Hollywoodi moekeskus, kus võite leida kõike luksuskaupadest kuni unikaalsete butiikideni. Tippdisainerite butiikide külastamine annab tunde, nagu viibiksite vastupidises Hollywoodi poes.

Kokkuvõte
Los Angelese piirkond on täis meelelahutust, atmosfääre ja tegevusi, mida saab külastada ja kogeda. Alustage reisi külastades rannikualasid, nautige kuulsuste ajalugu Hollywoodis ja külastage Universal Studios Hollywoodi. Lõpetage päev vaadeldes tähemärke Griffith Observatory’s ja jalgrattaga sõites Venice Beach Boardwalki mööda. Tõeliselt suurepärase puhkuse jaoks peate kindlasti laskuma sügavamale ja uurima rohkem Lõuna-California ilu. Unustamatu Los Angelese kogemus on garanteeritud.

Veel.