Nullkulu

Nullkulu

mida teha loksal?

Mida teha Loksal?

Loksale, Ida-Virumaa maakonna linnale, on lihtne ligi pääseda nii rongi, maantee kui ka lennuliikluse teel. See annab kõigile inimestele, kellel on soov selle linna avastada, palju võimalusi. Allpool on mõned asjad, mis koonduvad peaksid meelitama kõiki neid, kes soovivad Loksat külastada ja seal lõbusalt aega veeta.

Loodusmatkad
Loksal on palju võimalusi loodusmatkaks. Lõõgastuspäevadeks sobib suurepäraselt Ontika-Maarja-Loviise matkarada, mida külastades saate nautida ümbritsevat loodust. Rada on 3,5 km pikk ja sobib nii suurematele kui ka väiksematele matkasellidele ning seda saab uudistada alates kevadest kuni sügiseni. Seal on ka mitmeid puhkealasid, kus saate nautida vaadet mererannale ja värsket meretuult. Samuti on Loksa ilus koht ööbimiseks, nii et loodusmatk võib teie jaoks olla suurepärane võimalus puhkuseks.

Muuseumid ja galeriid
Loksal on huvitavaid kohti, nagu Päite muuseum, mis on pühendatud linna ajaloole ja pärandile. Seintel on palju pilte erinevatelt aegadelt, mis annavad teile võimaluse uurida linnahallide ja kalurite eluolu. Kui olete kunstihuviline, siis saate Ateljee galerii külastuse teha, mis omaette on uhke linnapunkt. Seal on palju erinevaid kunstiteoseid, sealhulgas maale ja skulptuure ning tal on alati midagi huvitavat pakkuda.

Vaatamisväärsused
Loksal on palju vaatamisväärsusi. Loksa ajalooline sild on üks neist kohtadest, kuhu soovitame minna. 1915. aastal valminud sild on kroonitud külgneva rohelusega ja sellel on jalakäijatele piiratud ala, kus saate jalutada ja jõe ilu nautida. Samuti saate näha kaluripaate, mis seisavad rahulikult mere kaldal. Lokaalne kirik on ka huvitav koht, kus aastakümneid kristlikud missad on läbi viidud.

Merelised tegevused
Loksa linn asub otse Läänemere kaldal, seega pakub see külalistele suurepärase võimaluse proovida mitmesuguseid veega seotud meeldivaid tegevusi. Näiteks võite suvekaudel koos pere ja sõpradega paadiga sõita. Seal on palju erinevaid kohti, kus paadiga saate sõita. Kehtivad merepääste eeskirjad, mistõttu tuleb väljasõiduks valmistuda hoolikalt ja jälgida hoolikalt ilmaprognoose.

Kui otsite puhkuseks rahulikku ja lõõgastavat kohta, on Loksa sobiv. Seal on palju kohti, mida külastada ja palju tegevusi, mida proovida. Looduslähedased inimesed ja kunstihuvilised leiavad samuti palju tegevusi. Mereline elu pakub omakorda huvitavaid seiklusi ja meeldejäävaid kogemusi. Kõike seda saab teha kohaliku kogukonna sõbralikus õhkkonnas.

Veel.