Nullkulu

Nullkulu

mida teha lloret de maris?

Mida teha Lloret de Maris

Lloret de Mar on üks Kataloonia kuulsamaid turismisihtkohti. See idülliline mererannikukeelne territoorium on populaarne ilusa liivase ranna ja erinevate turistide meelelahutusvõimaluste poolest. Madalikud, hotellid, taskukohased restoranid, ööklubid ja sadam muudavad Lloret de Mari atraktiivseks sihtkohaks peamiselt nooremale publikule.

Kus asub Lloret de Mar?

Lloret de Mar asub Costa Brava rannikul, Hispaanias Kataloonia piirkonnas, Gerona provintsis. Piirkond kuulub Barcelona metropolialasse ning on oma infrastruktuurilt väga hästi arenenud.

Kuidas Lloret de Mart külastada?

Lloret de Mar on ligipääsetav erinevate transpordivahenditega. Selle ühendamiseks Barcelonaga on olemas La Sagalesi bussiliinidel sagedaid busse. Bussisõidud kestavad tavaliselt umbes 1,5 tundi ja need lahkuvad Barcelona kesklinnast.

Lloret de Maris liikumiseks saab ka kasutada rongi, mis väljub Barcelonast ja sõidab läbi Girona (ringi sõidab rong umbes iga kahe tunni tagant). Rongijuhtide streigid võivad siiski sõiduplaani muuta ja seetõttu soovitatakse enne reisi kontrollida ajakava.

Milline on parim aeg Lloret de Mari külastamiseks?

Lloret de Mari külastamiseks kõige parem aeg on kevadest kuni suve lõpuni. Temperatuurid jäävad tavaliselt vahemikku 22–28 kraadi, kuid võivad küündida isegi üle 30 kraadi. Talv Lloret de Mari piirkonnas on suhteliselt jahedam ja turistide hulk langeb, kuid endiselt võib hallata kaugeltki mitte külma ilma.

Mida Lloret de Mar pakkuda võib?

Lloret de Mar on juba ammu olnud üks populaarsemaid turismisihtkohti Hispaanias. Siin on palju võimalusi harivateks vaatamisväärsusteks ja tegevusteks, mis hõlmavad järgmistel:

Saint Johni loss

Saint Johni loss on Lloret de Mari külastamisel peaaegu kohustuslik koht. See ajalooline hoone ehitati 1522. aastal ja asub mäe otsas, mis paneb selle pakkuma vaadet piirkonnale. Olles mere ääres, on Saint Johni lossis muuseum ja selle hoov on korraldatud erinevate tegevuste jaoks.

Mere ääres asuvad tsiviliansaared

Kui teile meeldib vaadata ilusaid randu ja kogeda vähe kaldaäärseid tsoone, siis tsivilisooni saared Lloret de Maris pakuvad seda. Need vulkaanilise päritoluga saared asuvad enam kui 7 km kaugusel rannikust ja neid saab külastada ainult paadi või kaatriga. Siin kohtate erinevaid teeõppe- ja sukeldumisvõimalusi.

Santa Clotilde’ pirukas

Zona Alta linnaosas asuvad Santa Clotildei siseaed Kanada kolooniaaegse villa kõrval. See 15 000 ruutmeetri suurune aed ehitati 20. sajandi alguses ja disainis pärineb Itaaliast. Aia keskel asub trepp, mis viib ranniku äärde. See on hea koht pildistamiseks, jalutamiseks ja rütmiks.

Evader room

Mis tahes turismisihtkohas on mängutoad osutunud viimase paari aasta jooksul väga populaarseks tegevuseks. Lloret de Maria ööklubi ees asub Evader Room, kus on erinevad mängud. See on üks kõige interaktiivsemaid kohti kogu piirkonnas.

Ööklubid

Milline turismisihtkoht ei sisalda ööklubisid? Lloret de Mar on tuntud oma ööklubide ja baaride mitmekesisuse poolest. Joosepist Columbia Clubini, kogu ööklubide vahemik on teie teenistuses.

Kokkuvõte

Lloret de Mar on üks Euroopa kuulsamaid mereäärsusi. Ideed lõõgastumiseks, rannapuhkuseks, buduaariks ja palju muud pakub piirkond, kuna turistidele on pakkumisel erinevad harivad, põnevad ja lõõgastavad tegevused. Loojdge oma reis, külastage Lloret de Mart ja nautige kogu selle piirkonna ilu!

Veel.