Nullkulu

Nullkulu

mida teha lapsega tallinnas?

Mida teha lapsega Tallinnas: Tegevused lastele

Tallinn on Eesti pealinn, mis pakub väga põnevaid tegevusi kogu perele, eriti lastele. Kui plaanite külastada Tallinna ja soovite teada parimaid viise, kuidas veeta aega lapsega, siis olete õiges kohas. Loetleme mõned parimad tegevused ja vaatamisväärsused, mida Tallinn pakub lastele.

Tallinna loomaaed

Tallinna loomaaed on ideaalne koht, kus veeta terve päev lõbusalt koos lastega. Loomaaed asub vanalinnast kõigest 15-minutilise autosõidu kaugusel ning pakub võimalust näha paljusid erinevaid loomi ja linde. Seal on ka mänguväljakud ja lasteala, kus lapsed saavad lõbutseda. Kui külastate Tallinna suvel, siis tasub kindlasti proovida loomaaia meelelahutuslike šõude külastamist.

Kadrioru park

Kadrioru park asub kesklinna lähedal ning pakub suurepärast võimalust jalutada ja pikniku pidamiseks koos lastega. Siin on mitmeid mänguväljakuid ja lastealasid, kus lapsed saavad joosta ja mängida. Lisaks on Kadrioru pargis ka mitmeid suurepäraseid vaatamisväärsusi, sealhulgas Kadrioru loss ja kunstimuuseum.

Tallinna kesklinn

Tallinna vanalinn on kahtlemata üks peamisi turismiobjekte, mis pakub suurepärast võimalust külastada kaasaegseid kauplusi ja spetsialiseeritud kauplusi. Mitmed meelelahutusettevõtted on loodud lastele, kus nad saavad oma oskusi proovile panna. Siin asub ka suurepärane laste muuseum “Lasteajalugu”, kus lapsed saavad õppida ja mängida interaktiivsetes näitustes.

Tallinna Teletorn

Teletorn on kahtlemata üks parimaid kohti Tallinnas, kus veeta meeldejääv päev koos lastega. Teletorni vaateplatvormilt avaneb vaade kogu Tallinnale, mis paelub nii lapsi kui ka täiskasvanuid. Turvalised mängualad ja erilised meelelahutused ootavad külastajaid torni kõrgusele. Lastel on võimalik ka osaleda erinevatel interaktiivsetel tegevustel.

Tallinna Kalevipoja koda

Kalevipoja koda on unikaalne koht, mis sobib suurepäraselt perede jaoks, kes tahavad nautida Eesti rahvatraditsioonidega. See interaktiivne muuseum pakub lastele võimalust elada läbi iidse eesti legendi ja luua oma mälestusi kõigest, mis on seotud Eesti ajaloo ja kultuuriga.

Tallinna veemõnud

Kui teie ja teie lapsed armastate vett, siis kindlasti tahate nautida Tallinna veemõnusid. Tallinna loomaaia kõrval asub ka Aqvaarium, sisetingimustes veepark, mis pakub lõbu kogu perele. Siin on ka mänguväljakud ja õuealad, kus lapsed saavad mängida. Aquaparkides on ka päris veeliutorud, ning sobituvad kõikidele vanusegruppidele.

Kokkuvõte

Nagu näete, on Tallinna palju tegevusi ja vaatamisväärsusi, mida lastega nautida saab. Mainitud vaatamisväärsused on vaid mõned neist. Tallinna külastades saate veeta aega koos perega nii siseruumides kui ka värskes õhus. Lõbutsege ja nautige Tallinna paljusid tegevusi ning avastage koos oma lastega seda suurepärast linna.