Nullkulu

Nullkulu

mida teha kreekas?

Mida teha Kreekas – Ultimaatne Reisija Teejuht

Kreeka on kunagi olnud sihtkoht, kus külastajad käisid vaid rannas lõõgastumas ning Kreeka ilusad pühakojad ja ajaloolised vaatamisväärsused olid jäänud peamiselt avastamata. Õnneks on see tendents muutunud ja turistid on hakanud avastama Kreeka rikkalikku kultuuripärandit, erakordset toitu, igavesti kestvaid randu ja hämmastavat loodust ning jätnud oma märgi Kreeka ajaloosse.

Kreekas on palju tegevusi ning sihtkohti, mida külastada, nii et kirjutasime sulle ultimaatse reisija teejuhi, mida saab kasutada oma järgmise reisi planeerimisel. Tutvustame mõningaid parimaid sihtkohti Kreekas, mida ei tohiks mingil juhul vahele jätta.

Paros

Paros on Kreeka saladuslik pärl ja jääb sageli turistide poolt avastamata. Saare pealinn Parikia on ideaalne koht, kust alustada saare avastamist. Saarel leidub hulgaliselt vaatamisväärsusi, sealhulgas vanad kindlused, kirikud, kloostreid ja templid.

Paros on tuntud oma kaunite randade poolest ning on ideaalne koht suplemiseks, snorgeldamiseks ja surfamiseks. Naabersaartele nagu Naxos ja Mykonos on Paroselt lihtsasti ligipääsetavad.

Santorini

Järgmisena soovitame külastada Santorinit, kus tunned nagu oleksid astunud ajas tagasi. Saar on kuulus oma ainulaadse arhitektuuri, suurepärase kliima ja kauni päikeseloojangu poolest.

Santorinil on palju ajaloolisi vaatamisväärsusi, eriti Fira linnaosas – siin leiduvad külad on ideaalsed jalutuskäikudeks ning kaunite vaadete ja kohaliku käsitöö uurimiseks. Mustade liivaga randade poolest tuntud Santorinil on lõputult tegevusi, mis rahuldavad igas vanuses külastajate huvid – alates erinevate veinimõisate külastamisest kuni kuumaveeallikates suplemiseni.

Korfu

Järgmisena soovitame külastada Korfu saart, mis on tuntud oma põnevate ajalooliste vaatamisväärsuste poolest ning magevee basseinidest, rikkalikust veinikultuurist ja kaunite randade poolest.

Korfu on ideaalne koht jalgrattamatkade ja randades lõõgastumiseks, kuid saarel on palju ka muud vaatamisväärsusi. Rohelistest mägedest ja orudest kuni iidsete linnuste ja kuulsate paleedeni – Korful on kõike, mida võid Kreekalt oodata.

Rhodose saar

Rhodos on teine populaarne Kreeka saar, mis on kuulus oma ajaloo, kultuurilise mitmekesisuse ja kauni looduse poolest. Saar on rikas arhitektuuripärandi ja kultuuriliste vaatamisväärsuste poolest.

Rhodose linn on kuulus oma marmorpaleede ja iidsete tempelite poolest ning on suurepärane koht kultuuri, toidu, ostlemise ja lõõgastumise nautimiseks. Rhodose saare rannad on liivased ja päikeselised ning sobivad hästi päevitamiseks ja suplemiseks.

Kreeta saar

Kõige suurem Kreeka saar Crete on väga populaarne sihtkoht, kuna tal on kõik, mida turistid reisilt ootavad – ajalugu, kultuuri, gastronoomiat ja kauneid rannu.

Chania, Crete pealinn, on sofistikeeritud linn koos sadama, kaubanduskeskuste ja pitsoreid täis vanalinna sadamapiirkonnaga. Saare läänerannikul on kuulsad roosade liivadega rannad nagu Elafonisi ja Balos ning idakaldal on palju vaatamisväärsusi, sealhulgas Lasithi platoo.

Kokkuvõtteks

Kreeka on täis erinevaid sihtkohti, mida külastada, igal neist oma ainulaadsete vaatamisväärsustega. Alates Parose ja Rhodose randadest kuni Santorini arhitektuuripärandini – Kreeka on täis erinevaid elamusi, mida nautida. Oleme veendunud, et meie soovitused aitasid sul oma järgmist Kreeka reisi planeerimisel.

Loodame, et meie reisijutt aitab sul teha parima otsuse oma järgmise reisi planeerimisel. Me mõistame, et igal inimesel on oma isiklik eelistus reiside planeerimisel, kuid soovime, et see juhend aitaks sul oma järgmist Kreeka reisi nautida täiel määral, seega nüüd on aeg hüvasti jätta ja valmistuda järgmiseks seikluseks!

Veel.