Nullkulu

Nullkulu

mida teha kopenhaagenis?

“Mida teha Kopenhaagenis” – Avastage Taani pealinna ja selle kohalike käidud tegevusi

Kopenhaagen on Taani pealinn, mille ajalugu ulatub tagasi sajandisse. Selle vibulaskjate koht, kus tuntud lugupeetavad Hans Christian Anderseni ja Lego asutajad on pidanud kodu. Kopenhaagen on maalilise sadama, inspireeriva arhitektuuri ja kultuuriliste kaunistustega, millest igaüks räägib oma jutu.

Kui te lähete Kopenhaagenisse, siis on palju teha. Käime koos läbi paljude tegevuste ja vaatamisväärsustega, et end kohapeal täielikult sisse seada. “Mida teha Kopenhaagenis”, meie artikkel annab teile parimad soovitused Tahame, et teil oleks nii lõbus ja nauditav visiit.

Võtke aeg maha Nyhavnis

Nyhavn on Kopenhaageni maalilisus. Selle sadam on kaetud värviliste majade ja vanade puust paatidega, mis annab talle palju iseloomu. Sealt leiate maitsvaid restorane ja kohvikuid. Suveaja jooksul on ka seal laevaretked, nii et võite imetleda linna vaateid kiirelt muutuval viisil.

Sõida linna jalgrattaga ringi

Kopenhaagenis on palju jalgrattaid ja jalgrattateid, seega on linn sõitmisel suurepärane koht. Linn on enamasti tasane, seega liikumine on lihtne. Kui soovite täielikku kogemust, siis võite ka jalgratta rentida ja linnas liikuda omal käel.

Mängige Viking – Natiivi mänge

Kui olete läänerannikul, võite valida erinevad Vikingu ekskursioonid, mis toimuvad taas elava ajaloo-kogemusena. Vikingu mängud, nagu noolemäng, vibulaskmine ja palju muud, pakuvad kõigile naudingut.

Hinnake Kopenhaageni arhitektuuri

Kopenhaagenis on palju erinevaid arhitektuuriprojekte. Soovitame külastada Kirkegaaridi uut teravalt kujundatud hooneid ja 8TALLET- Bjarke Ingelsi projekteeritut, mis ühendab sotsiaalset hoonesuunitlust, energiasäästlikkust ja esteetilist disaini.

Geoloogilise instituudi muuseum

Taani riikliku geoloogiamuuseumi katusel on uue geoloogilise instituudi muuseum. Muuseum hõlmab kivimite, mineraalide ja fossiilide esitusi ning uurimusi, sealhulgas ka õpetlikke videoid ja praktilisi tegevusi.

Ekskursioon Linnamuuseumis

Võite külastada ka linna muuseumi, mis on kõige huvitavam Muusemi poolelt. Seal on väljapanekud, mis hõlmavad erinevaid Kopenhaageni ajaloo teemasid lahendades kõiki erinevusi Taanis.

Valgas kuldses kraadis

Kopenhaagenis võite proovida ka Taani kuulsaid veine. Valgus kuldses kraadis on Taani tippkeskus, mis tutvustab teid Taani veinide ja selle ettevõtte klassikalistele toodangutele.

Sööge Taani klassikalisi toite

Taani söögid on teada-tuntud oma liharikaste toitude poolest, milles on palju gurmee maitseaineid. Me soovitame proovida Donni Doppel topelt burgerit ja Västerboö Villast. Neid restorane saab leida erinevates osades Kopenhaagenis.

Taani kunst

Kopenhaageni kunstimuuseum on kohustuslik külastuskoht. Seal saate näha palju uusi näitusi ja isegi proovida, kuidas maalida samalaadeid maale, mis pole mõeldud vaid Tomiaga töötamiseks.

Kopenhaagen pakub rikkalikku kultuurilist kogemust, nii et külastage selle suurepärast linna. Me loodame, et see “mida teha Kopenhaagenis” artikkel aitab teil leida uusi tegevusi, mis sobivad suurepäraselt järgmise nädalavahetuse ajaviiteks. Lõpetuseks, Kopenhaagenis on alati suurepärane aeg ja te ei pea kaua otsima, et leida midagi uut ja huvitavat.

Veel.