Nullkulu

Nullkulu

mida teha koh lantal?

Mida teha Koh Lantal?
Koh Lanta on Tai edela rannikul asuv saar ja on tuntud oma looduse, rannajoonte ja kultuuriliste pärandite poolest. Kui teil on plaanis sellele ilusale saarele külastada, pakub Koh Lanta palju avastamisvõimalusi. Siin on mõned soovitused, mida teha Koh Lantal:

Naudi rannajoone ilu
Koh Lanta rannikul on palju laigulisi liivarandu, mis on suurepärased päevitamiseks ja ujumiseks. Kui soovite midagi enamat kui lihtsalt päevitamist ja ujumist, siis ärge jätke vahele snorgeldamist. Snorgeldamine on imeline võimalus näha kohalikku mereelustikku.

Külasta Koh Lanta rahvusparki
Koh Lanta rahvuspark on ilus koht, kus külastada, kui otsite looduses rahulikku ja kaunilt looduskaunist kohta. Siin saate hõlpsalt jalutada ja nautida ilusat keskkonda. Koh Lanta rahvuspark on kaitse all olev ala, mis on tuntud oma troopilise metsa jaliikide poolest. Pargis on palju matkaradasid, kus saate nautida lopsakat rohelist loodust.

Uuri lähemalt Koh Lanta ajalugu
Koh Lantal on rikkalik ajalugu, mida väärib uurimist. Siin asub palju võõrastemaju, mis on ümber ehitatud vanadeks Tai majadeks. Need majad annavad külalistele lisaks mugavusele ka haridusliku kogemuse. Koh Lantal on ka väärt külastada muuseumi, kus saab õppida saare ajalugu ja vaadata Tai kunsti.

Minge spaa ravi saama
Koh Lanta pakub palju spaa- ja massaažisalonge, kus saate end tõeliselt hellitada lasta. Pärast pikka päeva veedetud matkates, jalutades, snorgeldades või lihtsalt päevitades on spaa kindlasti tervitatav. Saate nautida Tai massaaži, lõõgastavat aurusauna või iidsed Tai ravitsemismeetodeid, mis on suurepärane kogemus.

Tutvu kohaliku köögiga Koh Lantal
Koh Lanta on tuntud oma Tai köögi poolest. Siin on palju võimalusi proovida Tai küpsetisi ja jooke. Kui soovite kaubanduskeskustest ja restoranidest eemale minna, soovitame teil minna nautima kohalikku turgu. Turud on Koh Lanta saarel tavalised ja seal võib leida palju värsket toitu, nagu mereandide, puuviljade ja köögiviljade. Koh Lantat tuleks kindlasti proovida roogi, nagu Tom Yum, Pad Thai ja Gaeng Keow Wan.

Naudi päikeseloojangut
Koh Lanta on tuntud oma ilusate päikeseloojangute poolest. Mõned kohad, kus saab imetleda imelist vaadet, on Phra-Ae Beach, Long Beach, Koh Lanta Yai ja Punjit Sai. Nende kohtade ilu kiirgab välja ka öösel, kui võite näha lõhkevat tähistaevast.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Koh Lanta pakub palju teha ja näha. Mida teete, sõltub teie huvide ja vajadustest. Kas soovite nautida päevitamist ja ujumist, matkata või uurida kohalikku kultuuri? Koh Lanta võimaldab kõigil seda teha ja veel palju muud. Nii et ärge kahelge – tulge Koh Lantale ja naudige selle saare kaunist loodust juba täna!

Veel.