Nullkulu

Nullkulu

Mida teha Kaunases?

Kas olete mõelnud, mida teha Kaunases? Linn täis ajalugu ja kultuuri, Kaunase pakub igale külastajale midagi. Olgu see siis perepuhkuseks või romantiliseks puhkuseks, Kaunases on igal ajal midagi teha. Siin on mõned parimad vaatamisväärsused ja tegevused, mida linn pakub.

Ajaloohuvilistele

Kui olete ajaloohuviline, on Barber/Centrum hotell fantastiline koht, kus ööbida. Hotell asub linnuse kõrval, mistõttu on paljud ajaloolisi vaatamisväärsusi lühikese jalutuskäigu kaugusel. Linnuse kõrval asub Kaunase piiskopilinnus, mis on tuntud oma kauni barokkstiili poolest.

Teine suurepärane vaatamisväärsus ajaloohuvilistele on Kaunase ajaloomuuseum, mis asub vanalinnas. Muuseumis on palju põnevaid eksponaate ja interaktiivseid näitusi, mis annavad ülevaate Kaunase ajaloost.

Kultuurihuvilistele

Kultuurihuvilistele on Kaunase katedraal kindlasti kohustuslik vaatamisväärsus. Katedraal on tuntud oma ilusa gooti stiili poolest ning on üks linna peamistest vaatamisväärsustest. Katedraali juures asub ka ilus roosiaed.

Teine huvitav koht on Kaunase kolledži galerii, kus saate näha kaasaegseid kunstiteoseid ja skulptuure. Samuti on Kaunases palju teatreid ja kontserdisaale, kus saab nautida kvaliteetset teatrit ja muusikat.

Lastele

Kui otsite midagi oma lastele, siis on Kaunas ilusloomaaed parim koht. Loomaaed asub metsiku looduse keskel, mis pakub mõnusat vaheldust linnakärast. Siit leiate paljusid eksootilisi loomi, nagu elevandid, krokodillid ja jõehobud.

Teine lõbus koht lastele on kaasaegne lelumuuseum, kus saate näha erinevaid lelusid erinevatelt aegadelt. See on kindlasti huvitav koht kõigile.

Toitlustus

Kaunas on kuulus oma kohalike roogade poolest ning siin on palju erinevaid restorane ja kohvikuid, mis pakuvad maitsvaid toite. Restoran “Bernelių užeiga” on kindlasti kohustuslik koht kõigile, kes soovivad proovida kohalikke toite. Menüüs on rikkalik valik traditsioonilisi eesti roogasid.

Kui soovite nautida head õhtusööki, minge restorani “Medziotojų uzeiga”. Siin saate nautida erinevaid liharoogasid ja kohalikke jooke. Restoran asub vanalinnas, mistõttu on teil võimalus pärast õhtusööki jalutada vanalinna kitsastel tänavatel.

Kokkuvõte

Kaunas on kindlasti üks kohustuslikest sihtkohtadest, kui soovite broneerida lõdvestava puhkuse. Siin on palju vaatamisväärsusi erinevat tüüpi reisijatele, alates ajaloo- ja kultuurihuvilistest kuni perepuhkuseks sobivateni. Lisaks sellele on siin palju erinevaid restorane ja kohvikuid, kus saab nautida maitsvat toitu. Kui soovite saada parimat kogemust, siis broneerige oma reis Kaunasesse kohe.