Nullkulu

Nullkulu

mida teha käsmus?

Mida teha Käsmus?

Käsmu on Eesti küla, mis asub Põhja-Eesti rannikul. Seda küla tuntakse kui meremeeste paradiisi, kuna ajaloo jooksul on Käsmus elanud palju meremehi. Tänapäeval on Käsmu populaarne turismiatraktsioon, sest külas on palju vaatamisväärsusi ja lähedal asub Eesti üks ilusamaid rannikualasid. Selles artiklis anname mõned soovitused selle kohta, mida teha Käsmus.

Külastage meremuuseumi

Käsmu Meremuuseum avati 1972. aastal ja see on üks väärtuslikumaid muuseume Eestis. Muuseumis on näha meremeeste elu ja ajalugu, samuti on meremuuseum omamoodi merekool. Käsmu Meremuuseumis toimuvad erinevad temaatilised ekskursioonid, mis annavad külastajale põhjaliku ülevaate meremeeste elust ja meresõidu ajaloost.

Vaatamisväärsused

Käsmus on palju vaatamisväärsusi, sealhulgas mõned kõige populaarsemad Eesti puhkusepaigad. Eneseharimiseks ja huviliste jaoks on kõige paremad pääsukeselaagris asuvad ajaloolised mälestusmärgid ja Käsmu uhke merekindlustus.

Naudi kohalikke hõrgutisi

Kohalikud toidud on Käsmus väga populaarsed. Kohalikud kalurid ajavad köökides läbi kogu aasta ning laiast valikust saab valida erineva suuruse ja maitsega kala. Kui soovite korraldanud lõunasöögi kaunis paigas, valige professionaalsed kokad, kes pakuvad grilliõhtuid ja tõelisi hakkeid. Veelgi parem, külastage üht Käsmus asuvat populaarset restorani ja nautige maitsvat kohalikku toitu.

Tutvuge loodusega

Käsmu piirkonnal on väga ilus looduskaitseala. Kui olete tõeline looduse austaja, soovitame uurida Käsmu looduskaitseala. Alal on kaitstud rannikualad, kaljud, saared ja põhjaveed ning siin saate näha palju uudishimulikke loomi, mereharu ja kivikülve. Ärge unustage ka kohale kujutavat Käsmu kaunitar. Külastage ka kohalikku parki, kus saate nautida romantilisi jalutuskäike lehtpuude all.

Käsmus on palju tegemist ja see on koht, kus leidub igasugust lõbustust. Alustage päeva külastades muuseumit ja lõpetage õhtu romantilise jalutuskäiguga. Käsmu on ideaalne koht, kus veeta suvepäevi Eesti kaunimas keskkonnas.

Veel.