Nullkulu

Nullkulu

mida teha kahekesi?

Mida teha kahekesi: Üle 20 romantilise idee armastuse sütitamiseks

Iga suhe vajab hoolitsust ja armastust, kuid vahel juhtub nii, et rutiin astub sisse ja partnerid ei tea enam, mida koos teha. Kas teil on üksteisele midagi uut näidata või leida ühiseid huvisid? Muidugi on romantika puhul alati võimalik linnu vaadata või koos õhtustada, kuid nii pikka aega peab sama asja tegema. Seetõttu otsustasime tuua teieni üle 20 romantilise ja põneva idee, kuidas oma partneriga koos ühiseid mälestusi luua.

Tee piknik rannas või mägedes. Puhas õhk, imeline vaade ja maitsvad suupisted on suurepärane viis nautida oma partneri seltsi ning vabaneda igapäevasest rutiinist. Võtke kaasa tekid, piknikukorv ja veini!

Tehke koos kodus kokakoolitus. Kes ei armasta head sööki? Otsige välja üks oma lemmiktoidu retsept ja proovige seda koos valmistada. Lisaks sellele tasub teha orienteeruv eelarve, et ei tekiks hiljem üllatusi.

Võtke loomade varjupaigast kassipoeg või kutsikas. Ühiselt loomadega tegelemine võib olla väga lõbus ja teraapiline. Kui aga lemmikloomad majas ei sobi, proovige minna loomaaeda või muuseumi.

Broneerige koos hotelli ja veetke nädalavahetus mõnes uues linnas. See on ideaalne võimalus lõõgastumiseks ja üksteisega ühe kahekesi aja veetmiseks.

Ostke kolm kinkepakki, kirjutage igasse erinev ülesanne ja toimige ülesannete kohaselt järgmised kolm päeva. See annab võimaluse seikluseks ja näitab, et lühikeses ajavahemikus on palju võimalusi asjade tegemiseks.

Tehke koos oma partneriga midagi uut ja seikluslikku nagu näiteks langevarjuga hüppamine või teemaparki minemine.

Minge koos päiksetõusu vaatama. Varahommikune kaste, linnulaul ja oma suurepärase partneri käest kinni hoidmine on suurepärane algus uuele päevale.

Meelelahutuseks on võimalik korraldada koos või eraldi spaa päev, mängida minigolfi, minna jalgrattaga sõitma või proovida uut spordiala.

Osalege koos romantilises tantsutunnis. See võib lisaks uutele oskustele tekitada soojemaid tundeid.

Vabatahtlikkustöö. Ühiste tegevuste kaudu saab heategevusele anda ja kahekesi midagi toredat ja tähenduslikku teha.

Kinoõhtu. Pole midagi mugavamat kui pärast tööd lõõgastuda ja koos välja võtta uus söödav asi kino värskendavama külmal joogil.

Joogatund. Klassikaline viis end sundimatuks muuta ja emotsioone jagada, leida uusi oskusi ja parandada oma füüsilist tervist.

Tehke koos midagi kätega, nagu näiteks kergetamine või kokkamine. See on hea võimalus lõõgastuda ja veeta kvaliteetaega oma partneriga.

Mängige koos Lotto või mõnda muud loosipõhist mängu. Unistage üheskoos suurtest võitudetest ja plaanige nende realiseerimise võimalusi.

Tehke koos lauldes karaoke või helistage tuttavatele ja esitage neile neile unustamatut numbrit.

16. Tehke koos ehtepood ja proovige kogu kaubanduskeskuse valuutat kulutades kauboimütsi või metsiku loomakujutise tegemist.

17. Minge koos loodusmatkale ja nautige õues olemist. Eestis on suur hulk matkaradu, mida saate koos partneriga avastada.

18. Võtke koos kitarre, teki ja vaibaga välja minna ja kahekesi looduses muusikat teha.

19. Ostke mõned eklektilised magamistoamööbel, näiteks klassikaline lava-lamp või eklektiline hubane lambivarju

20. Tee koos kaarti ja sõitu oma lemmikkohtadesse või põnevates kohtadesse.

Nagu näete, on palju erinevaid võimalusi, mida saate oma armsamaga koos teha. Valige oma lemmikud ja tehke koos midagi uut ja erilist, et hoida oma suhet elavat ja tervislikku. Üheskoos saab palju rohkem kogeda ja alati ei pea kõik kallid olema. Pidage meeles, et armastus on kingitus.

Veel.