Nullkulu

Nullkulu

mida teha jõhvis?

“Mida teha Jõhvis?” – Teave ja ideed kohalikuks meelelahutuseks ja tegevuseks

Jõhvi on rahvarohke linn, mis asub Ida-Viru maakonnas. See on tuntud oma kaunite vaadete, kultuuriliste vaatamisväärsuste ja mitmesuguste tegevuste poolest. Kui otsite midagi huvitavat, mida teha koos perega, sõpradega või paarina, siis Jõhvi on koht, kus alustada oma otsinguid! Siin on mõned head ideed, mida saate võtta.

Külastage Jõhvi kontserdimaja

Jõhvi Kontserdimaja on garantii meeldejäävaks ööks koos sõprade või perega. See on kaasaegne ja avar kontserdipaik ning suurepärane koht erinevate ürituste jaoks. Kontserdimaja on koduks Jõhvi Rahvusvahelisele Sümfooniaorkestrile, nii et kontsertidel osalemine on tõeline elamus. Lisaks muusikale toimuvad siin näiteks teatrietendused ja kinoseansid.

Tundke ajaloo hõngu Toila Oru lossis

Toila Oru loss on koht nii ajaloo- kui visuaalselt huvitatud inimestele. See loss ehitati aastal 1793, et asuda Toila jõe kaldale, loode pool Narva jõest. Lossi eksterjöör on võluvalt kaunistatud barokkstiilis elemntidega. Taastatud loss ja park on avatud turistidele. Lossis asuvad peamaja (kaminasaal, kabinet ja jõusaal) ja oranžerii (ametnikkond) võivad muuseumipiletiga külastada. Park on vabalt kasutatav jalutamiseks ja pikniku tegemiseks.

Kogege lõbusaid seiklushetki vabaõhukeskuses

Kui otsite midagi veelgi vahvamat ja rohkem seiklusobjektidega, siis peaksite kindlasti kaaluma külastamist Jõhvis asuvasse vabaõhukeskusesse Seikluspark. See on erinevatest võimalustest koosnev sportlik atraktsioon, kus saab katsetada oma julgust ja paindlikkust. Park pakub väljakutsete radadele, mis testivad teie tasakaalu, koordinatsiooni ja usaldust.

Lõõgastuge saunakeskuses

Vaatamata sellele, kas soovite pärast seiklusi lõõgastuda või taastuda või külma talve tingimustes sooja saada, pakub Jõhvi saunakeskus laia valikut spaa päevi ja teenuseid tavapäraste ja eriliste saunaprotseduuride vääriliselt. Näiteks võib saanumete, spaamassaažide, raadiofoniseansside või eraldi tellitud peoõhtute näol ilmselt edukalt lõõgastuda ja nautida.

Aja veetmiseks sobivad erinevad tegevused nagu bowling

Kas soovite ajaveetmiseks midagi lihtsat ja lõbusat? Proovige bowlingut! Jõhvis on mitu kohalikku bowlingusaali, nii et võite sõpradega kokku leppida meelelahutusliku bowlinguõhtu koos joogi ja suupistetega. Sellised keskused on täis hiliste päraste ööretkestega ja meelelahutuslike turniiridega.

Mõningane järeldus

Nii et pole tähtis, kas reisite koos oma pere, sõprade või kaaslasega – Jõhvil on kõik pakkuda, mida vajate, et veeta meeldejääv päev. Seal on midagi kõigile huvipakkuvatele – olnud nii ajaloo, kultuurilise mälu, sportliku meelelahutuse või lõõgastava spaateenusega tegelemise poolest. Lisaks sellele olete kõigis neis aktiviteetides ümbritsetud kaunite vaadetega looduse ja ajaloolise pärandi keskel. Jõhvi on kindlapeale tõeline rikkus selle piirkonna ilusaima vaadetega ja peaksite sellesse kõikidesse võimalustesse end sukelduma!

Veel.