Nullkulu

Nullkulu

mida teha ibizal?

Mida teha Ibiza saarel: parimad sihtkohad reisimiseks

Ibiza on ideaalne koht reisimiseks, olenemata sellest, kas otsite head ööelu või soovite lihtsalt puhata ilusa looduse keskel. See on saar, mis on tuntud oma rannapuhkuse võimaluste poolest ja kus on palju vaatamisväärsusi, et külastada ning kultuuri nautida. Selles artiklis arutame parimaid sihtkohti Ibiza saarel, mida külastada, ja teeme mõned soovitused, et muuta teie reis meeldejäävaks kogemuseks.

Külastage D’alt Vila linnaosa

Dalt Vila on Ibiza linnas asuv ajalooline kindlustatud iidse linnuse ala, mis on kaasaegse säilinud juurdeehitustest väljas. See on suurepärane koht, mis võimaldab külastajatel saada aimu saare rikkast ajaloost. Kõndige turvaliselt linnuse kivitänavatel, millel on kauneid vanu hooneid ja vaateid merele.

Imetlege saare ilusaid randu

Ibiza saar on tuntud oma ilusate randade poolest. Seal on palju kohti, kus võite päikeseloojangut nautida, süüa kohalikku toitu ja lihtsalt lõõgastuda. Siin on mõned meie lemmikud: Cala Compte, Cala Bassa, Playa d’en Bossa, Cala Llenya ja Benirras.

Külastage saare ööklubisid

Kui otsite ööelu, on Ibiza saar kindlasti õige koht teile. Pea meeles, et seal on palju ööklubisid, kus korraldatakse nii kohalike kui ka rahvusvaheliste DJ-de peoõhtuid. Mõned meie lemmikud on: Pacha, Amnesia, Ushuaia, Space ja Privilege. Kui ööklubid ei ole teie tassi tees, siis võite külastada ka Rooftop baari ehk jooma kokteili mõnes mõnusamas kohas.

Külastage hippide laata Las Dalias

Hippie turg Las Dalias on juba üle 30 aasta kogu saarel populaarne koht, kus müüakse kohalikku kunsti, käsitööd, riietust ja taimetoitlaste toitu. Turul on kohal ka palju rahvusvahelisi külastajaid, kes tulevad siia iga laupäev. See on hea koht, kus leida head auhinda kvaliteetse kohaliku toote eest.

Püüa päikesetõusu

Ibiza saarel on ilusad päikesetõused. Ärge unustage külastada mõnda randa või vaatetorni ja nautige mingit erilist vaatepilti päikese koidust.

Külastage UNESCO maailmapärandi nimistusse kantud Sant Antoni linna

Sant Antoni on väike tõeline kaluriküla, mis on säilitanud oma autentsuse ja traditsioone. Saate proovida ka kohalikku toitu, nautides merevaateid koos kalurilaevadega või jalutades linna külje all kaldapealsel olevat dakk’i.

Järeldus

Ibiza saarel on lõputud võimalused teie reisi meeldejäävaks muutmiseks ning me loodame, et soovitatud sihtkohad olid abiks teie reisi kavandamisel. Eelistage külastada neid sihtkohti ilusa ilmaga ning kaaluksite kindlasti kohaliku toidu maitsetamist ning joomist kohalikke jooke. Lõppude lõpuks, peamine on nautida teekonda ja vaba aja veetmist!

Veel.