Nullkulu

Nullkulu

mida teha hersonissoses?

“Mida teha Hersonissoses”: Nõuanded Sinu Kreekamaa suvise reisi jaoks

Hersonissos on üks populaarsemaid Kreeka puhkusepaiku. Selle Kreeta saare linna kuulsusele on kaasa aidanud suurepärane rannik, arvukad restoranid, baarid, ööklubid ja turismiatraktsioonid. Kui otsid omale suvist reisisihtkohta, kus saaksid lõõgastuda, ennast lõbustada ja samas ka kultuuri nautida, siis on Hersonissos parim valik. Järgnevalt ongi Sul võimalus lugeda hulga nõuandeid, mis aitavad Sul Hersonissoses oma reisi veelgi meeldivamaks muuta.

Majutus – Otsi parim koht enda jaoks

Hersonissos pakub linna keskuses ja ranna kurvavas piirkonnas mitmeid majutusvariante. Kui oled huvitatud vaiksemast keskkonnast, siis võiksid eelistada hotelle, mis asuvad eemal ööelu piirkonnast. Siiski, kui soovid palju ööelu ja meelelahutust, siis on soovitatav valida kesklinna hotellid. Lähemal rannale asuvad elamud pakuvad suurepärast vaadet merelainele, kuid võivad olla mürarikkad. Kui soovid suurt rõõmu tunda privaatsusest, siis peaksid kaaluma rentimist Airbnb-s.

Rand ja mereäär – Rannapuhkus on põhiline

Külastades Hersonissost, ei tohiks Sa unustada põhitegevust – rannapuhkust. Hersonissose tagasihoidlik rannajoon ulatub üle 2 kilometri, kus Sa võid nautida pehme liivaga randa ja sinilainete vahulist merd. Rand on väga populaarne turistide seas, mistõttu on vajalik hommikuti vara tulla, et leiaksid endale sobiva koha rannas. Kuna päike võib olla kõrge ja tugev, siis on soovitatav kaasa võtta päikesevarju, et saaksid päikese eest kaitset.

Turismiatraktsioonid – Sadu paiku avastamiseks

Hersonissos on linn, kus leiab palju erinevaid ajaloolisi ja kultuurilisi turismiatraktsioone. Üks kuulsamaid ja külastatavamaid paiku on Star Beach, kus külastajatele pakutakse erinevaid veesporditegevusi, basseinialadel lõõgastumist ja elava muusika esinejaid, et nautida ööelu. Suurim veepark Kreekas on Aqua World, mis on avatud maist septembri lõpuni, pakub erinevaid näidendeid ja näitab erinevaid loomi ja roomajaid, nagu krokodille ja sisalikke.

Ööelu – Kuidas õpetataks kreeklastele lõbutsemist

Hersonissose ööelu on väga elav ja rikkaliku meelelahutusega. Mitmed klubid ja baarid asuvad linna keskuses, seda eriti samanimelises tänavaosas Star Beachi lähedal. Kõige kuulsamad ööklubid on Bio Bio Club, Status Club ja New York Club. Kuid Hersonissos on ka kuulus oma kostilise elustiili poolest. Linnapargis ja ranna promenaadil asuvad arvukad restoranid pakkuvad kohalikke roogasid ulatusliku menüü ja parima kvaliteediga, nii et igaüks leiab endale midagi maitsvat.

Sisseostud – Soovitused ostukottide täitmiseks

Hersonissos pakub palju erinevaid võimalusi sissemaksul tegemiseks. Kõige kuulsamad turuosad asuvad kohe “gümnaasiumi” aiaväljakul ja linna keskuses. Laadaplatsil on võimalik osta kohalikke tooteid, nagu käsitsi valmistatud keraamika, käsitöö esemed, Jade-silmad jne. Paljud kauplused pakuvad suveniire ja kreeka kohalikke tooteid – sortimendi osana leidub siin kreeka oliive, oliiviõli, mett ja souvenjire tooted.

Kokkuvõte – Reisimine Hersonissosse

Kui soovid Kreeta saarella külastada ühte kõige kuulsamat rannakuurorti, siis Hersonissos on täpselt see, mis sobib algajatele kuni professionaalsetele turistidele. Jalutades Hersonissose tänavaid, maitsestades kohalikku kööki, kartmata vette hüpata – see on kõige võrratum suvi, mis saab olla. Hersonissos pakub nii lõbu, kultuuri kui ka palju muid võimalusi, mistõttu on see parim sihtkoht suvepuhkuseks.

Veel.