Nullkulu

Nullkulu

mida teha floridas?

“Mida teha Floridas?” – Avastage Pikaajalisi Võlusi

Floridat tuntakse kui “päikese seisakute” osariiki, kus on tuntud lahedad ookeanirannad, eepilised seiklused Everglades’is ja Walt Disney teemapargis. Need on vaid mõned asjad, mille eest Florida tuntud on. Kuid kui olete esimest korda Floridasse sattunud, võib valida tegevuste ja toimetuste laiast spektrist tunduda ülekaalukas. Tundes seda stressi ja soovides teile anda selle üle abistavat kätt, oleme alla lisanud mõned parimad tegevused ja asjad, mida Floridas teha.

Külastage Disney Worldi

Disney World on tuntud kui “hullumeelsus”, kus on šokolaad ja mesi, olenemata vanusest. Disney World on sissejuhatav teemapark, mis ühendab endas nelja erinevat atraktsiooniala – Magic Kingdom, Epcot, Disney’s Hollywood Studios ja Disney’s Animal Kingdom. Iga sektoris on midagi eristavat ja huvitavat, mis muudab teie külastuse nii lõbusaks. Lisaks pakub Disney World teile võimalust teha tuure, vaadata paraade, nautida tantsu ja palju muud.

Seiklused Evergladesis

Everglades on riiklik looduskaitseala, mis on tuntud kui suurim troopiline seeder Floridas. Everglades on kummastav koht, millel on suur bioloogiline erinevus, sealhulgas imelised troopilised linnud, pantrid, krokodillid, alligaatorid ja mõned teised hämmastavad loomad. Selle külastamisel saate nautida paadisõitu läbi lahtede, vaadata erinevaid loomi, matkata ja nautida traditsioonilisi “gladesi” õhtusööki.

Rannad

Floridal on palju rannad, millest igaüks pakub midagi unikaalset. Erinevaid rannasid on liivased, teistel on tumesinine vesi. Mõned sobivad päikeseloojangul suurepäraselt, samas kui teised on sisenemise tasuta ja rannikualad, kus saate nautida surfamist ja purjetamist. Üks populaarne rannaliin on Miami Beach, mis ei vaja esitlemist.

Väljamaised turud

Miami ja Fort Lauderdale on tuntud kui põnevuskeskused, kuid siiski on linnades rohkem kui lihtsalt valgus, kaamera ja tegevus. Väljamaised turud on kohad, kus saate nautida nagu kohalikud, süüa kohalikku toitu ja teha tavalisi kohalikke tegevusi.

Suured muuseumid

Floridas avastate mitmeid hämmastavaid muuseume, kus saate näha erinevaid asju alates kunstist ja ajaloost kuni looduslike ja teaduslike näitusteni. Mõned populaarsemad muuseumid on Miamis asuv Vabaõhumuuseum, Fort Lauderdale’i muuseum ja Orlando kunstimuuseum.

Külastage St. Augustines

St. Augustine on ameerika vanim linn, mis on tuntud ajalooliste vaatamisväärsuste poolest, sealhulgas tornid ja müürid. Lisaks ajaloole saate nautida tõeliselt kaunist rannikualast, erinevaid kauplusi ja restorane.

Kokkuvõttes on Floridal midagi pakkuda igale valikule. Olgu see siis päikese käes olemine, matkamiskohad, ajalooline nähtavus või muuseumid, Florida tõstab teile hingetõmbeid. Meil on hea meel, et said abi, ja loodame, et selles artiklis leiate rohkelt inspiratsiooni.

Veel.